טבעות אירוסין והצעות נישואין שלב אחר שלב

טבעות אירוסין והצעות נישואין שלב אחר שלב

את הרגעים המרגשים ביותר בחיינו ניתן לספור על כף היד: רגע החופה בו אנו עומדים זה לצד זו עם ההורים בטקס מרגש מול כל מכרינו, רגע הלידה של ילדינו, סיום תואר, אך בין הרגעים הכי מרגשים עומדת הצעת נישואין בראש הרשימה.

הרגע בו הגבר כורע כל ברכו ומבקש מבת הזוג שלו להיות לו לאישה, התשובה החיובית המתרגשת עם דמעות בעיניים שמובילה אתכם יחד לעבר הצעד המשמעותי ביותר בחייכם, הנישואין.

הצעת נישואין קיימת לא מעט זמן ומתעודת בספרי התנ"ך כשאליעזר הלך לחפש כלה עתידית עבור יצחק על ידי אביו אברהם. מאז ועד היום ההצעות הפכו להיות יותר אישיות ומרגשות, ובשנים האחרונות ניתן לומר שהצעת נישואין הפכה להיות הפקה לא קטנה שניתן לראות גם באתרים כמו יוטויב או פייסבוק.

למרות שהצעת נישואין נתפסת כאקט ספונטני, היא דורשת לא מעט הכנות כגון: המקום בו נציע, מי יהיו המשתתפים הנוכחים בהצעה ובראשם של כל ההכנות ניצבת טבעת האירוסין.

אז אספנו עבורכם את כל המידע הנדרש להצעת נישואין ורכישת טבעת אירוסין

תקציב

עליכם להעמיד תקציב שתוכלו לעמוד בו הכולל את ההצעה ורכישת טבעת אירוסין. אם אתם שואלים את עצמכם במה כדאי להשקיע את רוב התקציב התשובה היא חד משמעית, טבעת אירוסין. אל תשכחו שהטבעת תלווה את בת הזוג שנים רבות וארוכות, חשוב שהיא תאהב אותה, ובכל פעם שהיא תסתכל על הטבעת זה יזכיר לה את רגע ההצעה המרגש.

בחירת טבעת אירוסין

היום ישנו מבחר עצום של טבעות אירוסין המוצעות בחנויות התכשיטים ובחירת עיצוב הטבעת מתבסס על טעמה של בת הזוג. בכדי לקלוע לטעמה של בת הזוג חשוב שילוו אותך חברה טובה, או בת משפחה קרובה, מישהי שמכירה את טעמה של בת הזוג, ויכולה לסייע לך בבחירה.

טבעות אירוסין אצל מומחים בתחום היהלומים

עיקר מחירה של טבעת האירוסין מורכב מהיהלום, בחנויות תכשיטים אין אפשרות לשנות עיצובי טבעות קיימות, וגם לא ניתן להגדיל או להקטין את היהלום המשובץ בטבעת. לעומת זאת בחנויות המתמחות כגון: diamorjewelry, העוסקת בכל תחומי היהלומים כולל עיצוב טבעות אירוסין ותכשיטי יהלומים נוספים, ניתן למצוא גם מגוון עשיר יותר של טבעות אירוסין, אך גם גמישות והתאמה אישית של כל טבעת ללקוח. מעבר לכך המחירים אצל מומחים בתחום היהלומים הרבה יותר אטרקטיבים בגלל שיטת הקנייה הישירה

שיטת הקנייה הישירה היא חיסכון של עמלות לבעלי מקצוע בתחום היהלומים שנהוג לשקלל בתוך מחירי הטבעות בחנויות תכשיטים.

כשאנו מבצעים רכישת טבעות אירוסין מהבורסה ליהלומים, אנו למשעה חוסכים עמלות יקרות של בעלי מקצוע בתחום היהלומים מכיוון שבחנויות המתמחות ביהלומים מבצעים הכל תחת קורת גג אחת. פעולות כגון: בדיקת הפרמטרים של היהלום, ליטוש, חיתוך, שיבוץ, עיצוב טבעת וכדומה. נעשות באותו המקום על ידי בעלי מקצוע מומחים בתחום. בניגוד לחנויות תכשיטים אחרות המשלמות עבור כל הפעולות הנ"ל לבעלי מקצוע ומגלמים זאת במחירי הטבעת.

בחירת מקום להצעת נישואין

ישנם לא מעט מקומות רומנטיים כגון צימרים, מסעדות רומנטיות, יאכטות ועוד. השאלה היא מה התקציב שנותר לכם לאחר רכישת הטבעת, ואיך אופייה של בת הזוג.

במידה ובת הזוג ביישנית היא תעדיף הצעת נישואין אינטימית, ללא חברים או משפחה רק שניכם. במקרים, כאלו אפשר לעשות את ההצעה במקום מבודד כמו צימר, או במידה ואין ברשותכם את התקציב לכך, תמיד אפשר לעשות בבית ארוחת ערב רומנטית.

במידה ובת הזוג אוהבת להיות במרכז הענייניים אפשר כמובן להציע במסעדה, או כל אירוע אחר בו משתתפים המשפחה או החברים.

הכנות של קוסמטיקה וביגוד

לפני ההצעה הגבר רוצה להראות במיטבו, במיוחד אם הכוונה היא להציע לבת הזוג מול אנשים. לכן מומלץ לרכוש ביגוד מתאים לאירוע וכן גם לעבור טיפול קצר אצל קוסמטיקאית, עדיפות לקוסמטיקאית במקום מגוריכם. לדוגמא: אם מקום המגורים הינו רחובות כמובן שעדיף קוסמטיקאית ברחובות ולא בראשון ציון או חולון. בקוסמטיקאית תציע לכם מגוון רחב של טיפולים החל מטיפולי פנים, פדיקור מניקור עיצוב גבות ועוד. תבחרו את מה שהכי נראה מתאים עבורכם.