טיפולים תקופתיים לרכב

טיפולים תקופתיים לרכב

טיפולים תקופתיים לרכב הם תנאי הכרחי לתחזוקה נאותה שלו. טיפולים כאלה נדרשים על פי הוראות יצרניות הרכבים בכפוף למספר קילומטרים מסוים שבעל הרכב גומא עמו או אחת בכמה זמן. טיפולים אלה במכלולי הרכב ומערכותיו מאפשרות לבדוק את מצבו, להחליף רכיבים מסוימים ולוודא כי הרכב כשיר ותקין להמשיך לנסוע.

טיפולים לרכב הנעשים במרכזי שירות של יצרנית הרכב או יבואניו מהווים ערובה לכך כי במקרה הצורך יותקנו ברכב המטופל חלקי חילוף מקוריים בלבד. עשויה להיות לכך השפעה מכרעת על תקינות הרכב וערובה לפעילותו למשך זמן. צ'מפיון מוטורס היא חברה שעובדת על פי תקני איכות ובטיחות מחייבים ומחמירים. נוהלי העבודה מוקפדים. אנשי השירות במוסכי החברה ובמרכזי השירות שלה מאומנים ומיומנים בטיפול ברכבים מתוצרתה.

כאשר רכב מטופל בקביעות, בתדירות הנדרשת, כאשר יש לגביו רישום ומעקב מסודרים, ניתן לבצע בקרה מתמדת ולקבל תמונה מלאה ומפורטת על מצבו. מרכזי שירות שקיים בהם איגום משאבים מאפשרים ללקוח לחסוך זמן וכסף: הכול מוצע, מונגש וזמין תחת קורת גג אחת, אין צורך להתרוצץ בין ספקי שירות שונים בתחום הטיפול והאחזקה.

השאיפה היא – אפס ליקויים

טיפול תקופתי הוא לא בהכרח תעודת ביטוח לאפס ליקויים אבל השאיפה למספר זה, המגובה בהקפדה על קיום הטיפולים, היא כל שניתן לעשות וכל מה שצריך להיעשות.

ניתן לנצל את השהייה במרכז שירות של חברת צ'מפיון מוטורוס לקבלת ייעוץ וטיפים לניצול מרבי ומיטבי של המכונית שבבעלותכם, תוך אפשרות לנסוע באופן שיחסוך בצריכת הדלק.

על חשיבות טיפול תקופתי ברכב ניתן ללמוד דווקא על דרך השלילה, כלומר דרך הרישול וההפקרות- לא עלינו, לא עליכם. כאשר רכיבים מסוימים נשחקים ואינם מוחלפים, עלול להיגרם לרכב נזק חמור וכתוצאה ממנו לסכן את חיי הנהג והנוסעים ברכב.

טיפולים סדירים במועדם הם המחויבות של בעל הרכב. לכל בעל רכב יש אינטרס, או צריך שיהיה לו, לתחזק את רכבו כנדרש. נהיגה זהירה ובטיחותית נדרשת תמיד אבל גם תקינות הרכב וכשירותו נמצאת באותה דרגת חשיבות עליונה, דרגה שבה אסור להתפשר על שום פרט.

הקבלת חשיבות הטיפול ברכב לטיפול בבריאות אינה מופרכת ואינה מרחיקת לכת, הואיל ויש קשר ישיר בין רכב תקין ובין שמירה על שלמות הגוף. על מנת לא לשכוח לבצע טיפול תקופתי מומלץ לרשום את מועדיו במקום ובאמצעי שיזכירו לכם את הטיפול הבא.

בכל מקרה, אם וכאשר על אף התחזוקה הנאותה וההקפדה על טיפול אתם חשים שמשהו אינו תקין- דוושה רופפת, רעש לא מזוהה, הגה חופשי, ודאי כאשר מהבהבת נורית אזהרה, עליכם לבוא למרכז שירות לאלתר.

ישראלים רבים מתנהלים על פי קוד ה"סמוך" ו"יהיה בסדר", זו התנהלות מסוכנת שעלולה אף להיות קטלנית בתחום תחזוקת הרכב. לכן טיפול תקופתי ברכב הוא טיפול מונע חיוני, הכרחי, שאינו סובל דיחוי.