טיפים לחסכון בכסף לפני טיסה לחו"ל

טיפים לחסכון בכסף לפני טיסה לחו"ל

נוסעים לחו"ל בקרוב? לצד ההתרגשות הגדולה אין ספק כי נסיעה לחול כוללת גם הוצאות רבות. כיום ניתן לחסוך לא מעט כסף בעת טיסות לחול ללא התפשרות על איכות או נוחות הנסיעה. הנה מספר טיפים לחסכון:

עוצרים בדיוטיפרי – גם שם ניתן לחסוך לא מעט כסף

כולנו יודעים כי טרם טיסות לחול אחד הדברים המפתים ביותר זה עצירה בדיוטפרי. נכון כולנו היינו שם כמה וכמה פעמים אבל מהי נסיעה לחול ללא עצירה קטנה לרכישת בושם או סיגריות? רוב האנשים עשויים למצוא את עצמם מתנפלים על הפריטים בדיוטיפרי, אבל ההמלצה היא להמתין דווקא למקומות בחול, שם ניתן לרכוש את הפריטים במחירים אטרקטיבים לא פחות. ההמלצה היא לעשות רשימה מתכוננת של פריטים ולרכוש אותם בחו"ל.

 

משכירים רכב – הזמינו את הרכב בארץ

ברוב המקרים לפני טיסות לחו"ל ניתן להשכיר את הרכב בארץ. השכרת רכב בארץ זולה באופן משמעותי בהשוואה להשכרת רכב בחו"ל. נוסף על כך, כאשר אתם יושבים בנחת מול המחשב אתם יכולים לבצע השוואה בין חברות ההשכרה השונות וכך לבחור את חברת ההשכרה הטובה ביותר עבורכם. 

ההמלצה היא לא להזמין שירות הזמנת הסעות משדה התעופה

לפני שטסים לחוץ לארץ, אחד הדברים המשמעותיים שיש להימנע מהם זה הזמנת שירותי הסעות משדה התעופה לחו"ל. אותם שירותים נחשבים יקרים במיוחד וכוללים דרך ארוכה ביותר למלון ולכן כדאי להימנע מכך. כיצד ניתן לעשות זאת? באמצעות רכישת כרטיס נסיעה לאוטובוס או רכבת. שירותי הסעות באוטובוס או רכבת יעלו לכם פחות . אם ניקח למשל את לונדון כדוגמא, הרי שירות הסעות בלונדון יעלה לכם פי 3 מתחבורה ציבורית.

מוזמנים להשוות את מחירי הטיסות

כיום ישנה אפשרות לחפש טיסות לחול בצורה מקוונת ולבצע השוואה של מחירי הטיסות. מה שאתם צריכים לעשות זה להקליד את היעד ואת תאריכי הטיסה שלכם והאתרים השונים יציעו לכם אפשרויות רבות במחירים משתלמים למדי בתנאים המתאימים לכם.

טרם הטיסה השוו בין מקומות לינה

טרם הטיסה לחו"ל חשוב ביותר להשוות בין מקומות לינה. אחד הפרמטרים החשובים ביותר בעת נסיעה לחו"ל זה מקום לינה איכותי למדי המאפשר חוויה בלתי נשכחת. מכאן, קיימת חשיבות רבה לבצע השוואה בין מקומות הלינה השונים על מנת לבחור את המקום הטוב ביותר. ישנם לא מעט אתרים אשר יאפשרו לכם לבחון את מקומות הלינה השונים תוך בחינת פרמטרים כמו דירוג איכות המלון, סוג החדר, מספר האנשים, מתקנים במלון ועוד.

חפשו דילים עונתיים

על מנת לחסוך בכסף ההמלצה היא לחפש דילים עונתיים. בעונת החורף למשל ניתן למצוא לא מעט דילים למקומות בהם ניתן לגלוש באתרי סקי מפורסמים. אם אתם יכולים להרשות לעצמכם העדיפו טיסות אחרי עונת החגים אז ישנם דילים במחירים משתלמים למדי.