יוגה בקריות

יוגה בקריות

זה הזמן להירגע, לעצור רגע, להבין שהמרדף היום יומי אחרי משימות ומטרות אינו יכול להמשיך ללא הפסקה, הגוף שלנו צריך מנוחה, הגוף שלנו צריך לנשום, הצטרפו לסדנת יוגה בקריות ותראו כיצד תרגישו שהגוף שלכם חי מחדש.

באמצעות יוגה ניתן להגיע לרמות מדהימות של ריכוז ותחזוק הגוף למידה של נשימה נכונה והתמקדות בדבר האמיתי והנכון – הגוף שלנו, שחייב מנוחה מהקשיים היום יומיים.

סדנת יוגה מלמדת אותנו את כל רזי היוגה, ניתן לבצע אותה בקבוצה שם לכל אחד יש את המקום שלו בקבוצה והלימוד למרות שהוא קבוצתי מגיע גם לפרטני.

ניתן לבצע גם סדנה מקצועית פרטית , שם המדריך מלמד אחד על אחד את החניך וביחד עושים יוגה.

יוגה מורכבת מהמון סוגים, כאשר לכל סוג יש את התורה שלה, בהמון מכונים וסדנאות מתמקדים כל פעם בסוג אחד כאשר יש כמה שמובילים, לא כל הסדנאות מרכיבים כמה סוגים ולפעמים מעדיפים להתמקד רק בסוג אחד ולהתמקצע בו, עדיין כדאי ללמוד כמה סוגים כדי להבין את ההבדלים ביניהם וכל אחד מה הוא נותן לנו מבחינה רוחנית, פיזית ונפשית.

סגולה רפואית

ישנם אנשים שמרגישים כי היוגה ניחנת בסגולה רפואית ומקטלגים אותה כרפואה אלטרנטיבית, ידוע היום כי לחצים ובעיות נפשיות גורמים לבעיות רפואיות גדולות כמו לחץ דם גבוה, התקפי לב, בעיות בעיכול, כאבי ראש, כאבי שרירים ועוד ועוד, היוגה מלמדת אותנו לשלוט בלחץ ובנפש שלנו, היא מלמדת אותנו בעיקר כיצד להירגע ולהתחבר לאני הפנימי שלנו, באמצעות חיבור זה ולימוד שיטות היוגה ניתן להפחית משמעותית את הסיכוי לבעיות לב, לחץ גם גבוה וכל מה שנרשם מקודם, נפש בריאה תמנע ממכם בעיות רפואיות מסובכות ומתקדמות בהמשך החיים, על כן נותנים ליוגה סגולות רפואיות אלטרנטיביות.

שקט פסטורלי

את שיעורי היוגה מבצעים בעיקר במקומות פסטורליים ושקטים, ישנם מכונים שנמצאים בלב העיר ובמקומות סואנים , מאד קשה להתרכז ולהבין את סודות היוגה ברעש שכזה, על כן מומלץ למצוא מקום שאפשר להירגע ולהקשיב, להקשיב לטבע ולהקשיב לעצמך ללא רעש של מכוניות, אנשים וכל מיני קולות.

בקיבוץ רמת יוחנן בתוך אווירה פסטורלית ושקטה במיוחד תוכלו להתחבר לטבע ולהבין מהי יוגה אמיתית, אנחנו קרובים לקריות ולחיפה ומזמינים כל אחד ואחד ממכם להתרשם וללמוד מהי יוגה אמיתית, יוגה ראגה ילמדו וידריכו אתכם כיצד למצוא את עצמכם בתוך ים של מצוקות נפשיות ולחצים יום יומיים של המשפחה והעבודה, נסו אותנו ולא תתאכזבו.