כל החידושים בעולם הדפוס

כל החידושים בעולם הדפוס

מעוניינים לשדרג את העסק ולהקפיץ אותו עם מיתוג איכותי? התחנה הראשונה שלכם תהיה בית הדפוס. קראו מה כדאי לבדוק לפני שמתחייבים לעסקה מול בית הדפוס, וגם – כיצד לבחור בשיטת ההדפסה המתאימה ביותר לצרכים שלכם.

לפני שתבחרו סוג הדפסה, שאלו את עצמכם מהו סוג שירות ההדפסה שתרצו?

מוצרי הדפוס שכל עסק צריך נחלקים לשני סוגים: ניירת משרדית הכולל פנקס חשבונות, נייר מכתבים, מעטפות הנושאות את לוגו העסק ופרטי התקשרות וכו'. הסוג השני הוא מוצרי דפוס המיועדים למיתוג כגון: כרטיסי ביקור, קטלוג מוצרים ועוד.

מספרם של בתי דפוס המסוגלים לייצר את שני הסוגים הוא גדול, ותוכלו לשלב בין מוצרי הדפוס השונים ולצאת מבית הדפוס כשבידכם חבילת מיתוג מושלמת, המתאימה לכל הצרכים העסקיים שלכם.

בכדי לייצר את מוצרי הדפוס השונים נעזר בית הדפוס בשיטות הדפסה ייחודיות, מה שמביא להבדל בתעריפים עבור עבודות ההדפסה השונות. בכדי לסבר את האוזן ולחסוך מכם בלבול (שעלול לעלות לכם ביוקר אם תזמינו מוצר שאין לכם צורך בו), נתאר בקצרה את שיטות ההדפסה השונות וייעודן.

מהו דפוס דיגיטלי?

שיטת הדפסה בה עושים שימוש בעיקר בעבודות דפוס בהיקף קטן (מספר עותקים מועט). בשיטה זו יש מעבירים את התוכן להדפסה, קובץ או תמונה, מהמחשב ישירות אל מכונת ההדפסה. הדפסה בשיטה הדיגיטלית מהירה מאוד אך יש שיטענו היא מעט פחות מדויקת בהשוואה להדפסה בשיטת אופסט.

אם אתם מעוניינים לקבל את מוצרי הדפוס והפרסום שלכם בהקדם, שיטת הדפוס הדיגיטלית היא המתאימה לכם ביותר. תוכלו לשלוח את הקבצים להדפסה בבית הדפוס בקלות באמצעות דוא"ל, או להעביר בעצמכם את הקובץ בדיסק נייד.

הקובץ ייקלט בבית הדפוס ויועבר להדפסה במהירות וללא צורך בהעברתו ללוחות מתכת, כך שתוכלו לקבל את מוצר הדפוס כבר באותו היום, לאחר מספר שעות בלבד!

מהו דפוס משי?

שיטת ההדפסה הזו ייחודית להדפסה על מוצרי טקסטיל כמו בגדים, בגדי עבודה ייצוגיים או בגדי עבודת שטח, כובעים, תיקים, אקססוריז ייחודיים כמו: סינרים, חלוקים ועוד.

שיטת הדפסה זו מעבירה את האייקון אל הבד בעזרת חום, ומהדקת אותו כך שהאייקון יישאר צמוד וישרוד שימוש סביר, כביסות ועוד.

בשיטת דפוס משי ניתן להצמיד אייקונים למגוון בדים, עבים ודקים, לבנים או צבעוניים, במידות קטנות או גדולות. כך שכל שנשאר לכם הוא לבחור את השיטה הטובה עבורכם, את מוצר הדפוס הנחוץ לכם ואת בית הדפוס שיהפוך את הצורך שלכם למציאות משובחת, במהירות. בהצלחה.