למה להזמין חברת ניקיון ולא לנקות בעצמכם?

למה להזמין חברת ניקיון ולא לנקות בעצמכם?

כאשר מתכננים לנקות נכס – דירה או בית, לעתים עולה השאלה האם שווה לנקות את המקום בעצמכם או שמא להזמין חברת ניקיון. איזה כבר יתרון יש לחברת ניקיון על פני אדם או שניים שלוקחים מטאטא, מגב ועוד כמה חומרים וכלים בסיסיים ומתחילים לקרצף? ובכן, התשובה היא – הרבה יתרונות.

אם נסתכל על זה בצורה הברורה מאליה, יש את נתון קושי העבודה. רוב האנשים לא אוהבים לנקות. אמנם לעתים לנקות את החדר או את הדירה זה נחמד, אבל כשמדובר על ניקיון ייסודי לאחר מעבר דירה או אחרי שיפוץ גדול, המשימה של הניקיון הופכת להיות משימה קשה מאוד שמצריכה יותר מאדם אחד וזמן רב. הזמן הרב הזה יכולים להיות מנוצלים למטרות אחרות, כמו למשל ללכת לעבודה (אם אתם כבר לוקחים חופש מהעבודה כדי לנקות, למה לא לחסוך את לעצמכם כאב ראש ופשוט לשלם למנקים מקצועיים?)

מלבד זה, יש סיבות נוספות לשימוש בחברות ניקיון.

*כלים וחומרים – אמנם את הכלים הבסיסיים יש בכל בית, אבל כשרוצים לנקות בית או דירה לאחר שיפוץ למשל, אי אפשר להסתפק בכלים האלו. יש צורך לנקות את הבית או הדירה בצורה ייסודית, וחברות ניקיון שמבצעות ניקיון מסוג זה במשך שנים רבות כבר מחזיקות בכלים ובחומרים הנכונים לביצוע העבודה. לעתים אף תידרש עבודה 'אקסטרה' המצריכה חומרים שאין בכל בית. קרצוף ופוליש או ניקיון שטיחים מקצועי ואף ניקיון חלונות המצריך ציוד מיוחד אין לכל אדם ולכן במצב כזה חברת ניקיון היא לא רק יתרון אלא היא הכרח לכל דבר.

*עמידה בזמנים – עמידה בזמנים נתפסת כמובן מאליה. אבל כשאנשים רוצים לבצע משימה חשובה לעתים הם נוטים לדחות אותה לא להעריך את זמן העבודה כנדרש. כשנותנים לאנשי מקצוע לבצע את העבודה, אנחנו יכולים להיות בטוחים שהניסיון שלהם כבר לימד אותם כמה זמן תיקח העבודה. מלבד זה, כשקובעים איתם תאריך, אין מקום לטעיות ולדחיות, עסקה זו עסקה. כשלוח הזמנים הוא חשוב מאוד, אין ספק שעדיף לבחור בחברת ניקיון.

*ניסיון ומקצועיות – בכל דבר בחיים, ככל שאדם עושה אותו יותר זמן הוא יהיה יותר טוב בו. אנחנו אמנם מנקים את הנכסים שלנו באופן שוטף, אבל ניקיון מקצועי זה משהו שכדאי להשאיר למקצוענים. אנשים שחיים את חייהם בניקיון יודעים איך לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. ניקיון לאחר צביעה למשל, אשר מבוצע בצורה חובבנית עלול לגרום לנזק לרכוש בטווח הרחוק. אם תפספסו כתמים על הפנלים או מסביב לשקעים למשל, האזורים האלו יתקשו ויהיה בלתי אפשרי לנקות אותם יותר מאוחר מבלי להרוס חלק מהקיר או מהצביעה. חברות ניקיון מקצועיות כבר ביצעו את עבודות מסוג זה בעבר והן מכינות תכנית עבודה עם צ'קליסטים שמאפשרות להם לעבור על הכל בצורה חלקה ומבלי לפספס שום דבר.