מגיני הוקרה – מה המשמעות הרוחנית למתנה כה צנועה, אך רבת משמעות!

מגיני הוקרה – מה המשמעות הרוחנית למתנה כה צנועה, אך רבת משמעות!

במחקר שנערך בין אלפי עובדים של מפעלי תעשייה וחברות גדולות  בארצות הברית התבקשו המנהלים והעובדים לדרג מה לדעתם הוא הדבר החשוב ובעל המשמעות הגדולה ביותר בעבודתם.

המנהלים שהשיבו על השאלות ציינו כי לדעתם במקום הראשון נמצא השכר שמקבל העובד, במקום השני הקביעות ולאחריהם, הקידום, תנאי העבודה, גיבוע מהמנהל והערכה.

העובדים ענו תשובות שונות. במקום הראשון הם ציינו את ההערכה וההוקרה של המנהלים לעבודה שלהם, במקום השני את העניין בעבודה ורק במקומות הבאים הם ציינו את השכר, את תנאי העבודה, את אפשרויות הקידום ועוד.

תוצאות הסקר לימדו כי הדבר החשוב לעובדים הוא ההערכה וההוקרה של המנהלים לעבודתם. בצה"ל לא חיכו לתוצאות הסקר, כבר שנים רבות אלפי חיילים וקצינים עוברים מסלולי הכשרה מייגעים ומפרכים והכול כדי לענוד בגאווה סיכה המעריכה את מאמציהם, סיכה המוצמדת בגאווה לדש החולצה הצבאית.

 

מחפשים דרך צנועה לבטא הערכה והוקרה – תנו מגיני הוקרה!

מגיני הוקרה הם מתנה שאינה יקרה, מתנה המותאמת לכל כיס. ערך המתנה אינו נמדד במחיר שלה, אלא במסר החשוב המועבר דרכה.

כמו גביעים, כמו מדליות, כמו תעודת הערכה, גם מגיני ההוקרה הם מתנה שנועדו להביע מסר. כאשר רוצים לשבח אדם על מעשיו, על הישגיו, בכל תחום ובכל מקום, הדרך הטובה ביותר להביע את המסרים היא באמצעות מגיני הוקרה.

הענקת המגן מתאימה לכולם, לעובדים מצטיינים, לספורטאים שהגיעו להישגים מרשימים, לתלמידים מצטיינים, ללקוחות טובים ומתמידים, ליזמים מוצלחים ולכל מי שאתם רוצים להביע בפניו את תחושת ההוקרה שלכם ולומר לו תודה.

כל מי שמקבל את המגינים מתגאה בהם. אם תסיירו במשרדים, בבתי עסקים או במועדוני ספורט תוכלו לפגוש את המגינים מוצבים בגאווה על השולחן או תלויים על הקיר.

 

מגיני הוקרה – אלו סוגי מגינים קיימים בשוק?

מגיני ההוקרה הנפוצים ביותר הם המגינים העשויים מעץ. לעתים המגן כולו עשוי רק מחומר העץ ולעתים משולבים בו חומרים נוספים כמו זכוכית, מתכת ועוד. על המגינים מעץ קל לחרוט ובדרך זו אפשר להביע במילים קצרות את מה שאנו חשים כלפי מי שמקבל את המגן.

מגינים מקריסטל הם המילה האחרונה בתחום. אלו מגינים יפים ומרשימים המגעים בצורות ובגדלים שונים. גם במגיני הקריסטל אפשר לשלב חומרים נוספים, אפשר לחרוט עליהם מילות הערכה וגם להוסיף תמונה.

מגיני הקורה מזכוכית הפכו להיות פופולאריים מאוד בשנים האחרונות. על המגינים אפשר להדביק חומרים שונים, מילות ברכה, תמונות ועוד.

מגינים מעבודות יד אלו מגינים אומנותיים שמחירים יקר יותר מאשר המגינים האחרים. את המגינים אפשר להכין ממגוון חומרי גלם, עץ, זכוכית, פרספקס, נחושת ומתכות שונות. אפשר לשלב גם מספר חומרים במגן אחד.

נתוני הסטטיסטיקה מלמדים כי עובדים שלא חשו בהערכה של המנהלים, עזבו את העבודה תוך זמן קצר, רוצים לשמור על העובדים, רוצים לבטא את ההערכה שלכם כלפיהם, מגיני הוקרה זו הדרך הטובה!