מגנטים כעסק: 3 דברים שחשוב לדעת!

מגנטים כעסק: 3 דברים שחשוב לדעת!

תחום הבילויים, השמחות והפנאי מציע לנו מגוון עשיר של גאדג'טים וטרנדים שונים שיכולים להפוך כל אירוע לחוויה בלתי נשכחת. אך נדמה שישנו פיצ'ר אחד שמצליח לשרוד את מבחן הזמן והיום הוא כבר נחשב לאבזור חובה בכל אירוע: המגנטים. עם תפעול מהיר וקל וקהל רחב שרוצה מזכרת אישית מאירוע נוצץ, מיצבו את עצמם המגנטים בראש רשימת ההזמנות עד כדי כך שלא מעט אורחים מחפשים בכלל אחר צלם המגנטים ולא אחרי הצלם המקצועי.

אם גם אתם חושבים להיכנס לתחום זה ולהציע את שירותכם לקהל הרחב, כאן המקום לעצור לרגע, להכיר את העולם לעומקו ולקרוא בעיון רב את המדריך הבא בו ריכזנו חמישה דברים שצריך להכיר כדי לפתוח עסק להפקת ועריכת מגנטים.

גם ציוד בסיסי הוא נקודת זינוק

ענף האירועים רווי בגאד'טים שונים שהופכים אותם לנוצצים ומיוחדים וניתן למצוא תפאורות משגעות, רקדנים, זמרים, מצגים ויזואליים בעזרת גופי תאורה, זיקוקים ועוד ועוד.. מה שמייחד את ענף המגנטים הוא שהוא חלק בלתי נפרד מכל אירוע אך בו בזמן איננו מצריך השקעה רבה מטעם בעל העסק או מטעם הלקוחות. ההשקעה הראשונית בערכת ציוד למגנטים איננה מצריכה השתדרגות בכל רגע נתון ואחרי שכבר השגתם  את הציוד הבסיסי הרי שיש לכם נקודת זינוק לא רעה כלל. הציוד מצריך מצלמה טובה, מחשב נייד עם תוכנת עריכה, מדפסת לנייר פוטו, ציוד לשימור התמונה, חומרי הדבקה למגנט ולוח ססגוני. רק הקפידו על ציוד איכותי שלא ידהה כעבור זמן קצר.

מיתוג, מיתוג ושוב.. מיתוג

אנחנו אמנם לא ממציאים את הגלגל בתחום אבל אנחנו בהחלט יכולים להמציא מחדש את איכות השירות שלו וכשאנחנו עושים את זה, מומלץ גם לשווק את המהלך ולהראות ללקוחות וללקוחות פוטנציאליים למה אצלנו הכי זה הכי כדאי. הקפידו להיות באינטראקציה עם הלקוחות באירוע ולתת להם יחס אישי. זכרו שמדובר באירוע שגם אם הוא משמח הוא יכול להיות עבורם מעט מלחיץ וכל בעל מקצוע שעושה את עבודתו נאמנה ומשרה רוגע יקבל את הפידבק הראוי לו והמלצות חמות. אל תמהרו להקים אתר אך בהחלט הזדרזו להקים דף עסקי ברשתות החברתיות השונות שיוכל לעלות בצורה טובה בתוצאות החיפוש ברשת. מתגו את עצמכם בדף, העלו ציטוטים של המלצות, בקשו מלקוחות לדרג אתכם, קחו סלפי איתם סלפי ועוד.

בחרו את האירועים שלכם

התחלתם כעסק קטן שבו אתם גם מתפעלים את האירוע עצמו? אל תמהרו לקפוץ לאירועים גדולים מדי שמצריכים יותר מצלם אחד. אם מדובר באירועי ענק המכילים קרוב לאלף איש דעו כי לפניכם ערב מאתגר שיצריך מכם עירנות ורעננות בכל רגע נתון. אם אתם מסוגלים למלאכה עשו זאת בכל הכוח, אבל אם אינכם ערוכים לכך מבחינת כוח אדם, משמע אינכם מעסיקים צלמים שכירים, אל תמהרו לקחת עליכם אירועים שייתכן ולא תהיו מסוגלים לכסות אותם עד תום, דבר שיוביל ללקוחות לא מרוצים. גם אירועים קטנים יניבו לכם רווחים נאים ויסייעו לכם לכסות את ההוצאה הראשונית במהרה.