מדריך שכפול מפתחות לרכב

מדריך שכפול מפתחות לרכב

במקום להיתקע מחוץ לרכב כי שכחתם את המפתח, או במקום לכעוס על האחות הקטנה שיצאה מהבית כשהמפתח עדיין אצלה בתיק, שכפול מפתחות לרכב תפתור לכם את כל הבעיות. מה צריך לדעת על השכפול וכיצד אפשר לייעל את התהליך? הנה מדריך מלא שיסביר לכם כל מה שאתם צריכים לדעת.

צעד חשוב לחיים נוחים יותר

שכפול מפתח הרכב הוא אחד הדברים החשובים ביותר שתוכלו לעשות כדי להבטיח לעצמכם חיים הרבה יותר נוחים בהמשך. איבוד מפתח הרכב או שבר שלו, אולי אף יציאתו משימוש בגלל שחיקה אחרי שנים רבות למרות שדבר זה נדיר, יכולים להביא אתכם לאיבוד עשתונות כשאתם ממהרים בבוקר לעבודה או כשאתם מעוניינים לחזור הביתה אחרי ביקור משפחתי. זה הזמן להבין מה צריך לדעת על השכפול כדי שגם אתם תוכלו לעבור את התהליך במלוא הידיעה לאפשרויות שיש לפניכם.

מתי צריך לשכפל את המפתח?

שכפול מפתחות לרכב היא לא אחת הפעולות שכל ישראלי עושה, וחבל. שכפול המפתח יכול לפתור לכם הרבה בעיות ורוב הישראלים עושים זאת רק כאשר אין ברירה והמפתח נאבד. האם אפשר לשכפל את המפתח כשמפתח המקורי לא קיים? ניתן, אך זו תהיה פעולה ארוכה ויקרה יותר. שכפול מפתחות לרכב יש מאין היא פעולה שדורשת הרבה מקצועיות וניסיון ולכן חשוב לשכפל עוד מבעוד מועד. כמו כן, לפני שאתם קוראים למנעולן לצורך שכפול כי המפתח לא מתניע, סובבו אותו מעט יותר בכוח ותשחקו עם ההגה, כי אולי כך הבעיה תיפתר במקום לבזבז כסף וזמן עם מנעולן.

לשכפל גם את שלט הרכב

שכפול שלט הרכב והאימובילייזר אפשריים גם הם בשכפול מפתחות לרכב וחשוב לשקול אותם. שכפול השלט יכול להיות אמנם יקר יותר אך יפתור לכם הרבה בעיות בעתיד. כמו כן, חשוב לבחון את סוג השכפול שאתם צריכים לפי סוג הרכב כי יש רכבים חדשים שיש במפתח שלהם שבב אלקטרוני שמסייע לאבטחה טובה יותר. ודאו עם המנעולן האם הוא יכול לשכפל את סוג המפתח שלרשותכם וכך תוכלו לדעת האם הוא האיש שיסייע לכם בבעיה באופן מלא. יש עוד כמה דברים ששוב לדעת על המנעולן לפני הבחירה בו למשימה החשובה.

כיצד לבחור מנעולן לשכפול מפתחות לרכב?

*חשוב לבחור מנעולן עם ניסיון. הניסיון של המנעולן יהיה חשוב מאוד לביטחון שלכם שכן מדובר במשימה לא פשוטה שחייבת להיעשות בדיוק מושלם, ואף אחד לא רוצה להתווכח עם המנעולן לאחר השכפול אם המפתח לא יפתח את דלתות הרכב ויתניע בצורה חלקה.

*חשוב לבדוק האם למנעולן יש את כל התעודות הדרושות. תעודת ההסמכה שלו היא לא תעודה שאפשר לקחת כמובן מאליו, כמו גם תעודת יושר שתראה לכם שמדובר בבעל מקצוע אמין. כל נושא המפתחות והמנעולים רגיש מאוד ולכן תעודת יושר היא דבר הכרחי.

*בדקו את ההמלצות שיש על המנעולן. ההמלצות יספרו לכם כמה הוא מקצועי וכך תוכלו להיות יותר בטוחים שהוא יספק לכם את השירות שאתם מחפשים. כמו כן, חשוב להתרשם מאתר האינטרנט שלו וכמובן מהשיחה איתו, שכן הכימיה היא תמיד נקודת יתרון חשובה.

מה המחיר שהוא מספק והאם יש אחריות?

האם המנעולן מספק אחריות? האחריות לשכפול מפתח הרכב חשובה כי ייתכנו בעיות בהמשך. גם כאן חשוב להקפיד על סעיף זה בלי בושה, אפילו אם המפתח פותח היטב כשאתם מקבלים אותו לראשונה, וזאת כדי להימנע מעוגמת נפש, כאבי ראש ועלות נוספת. כמו כן, תמיד יהיה טוב לבדוק את המחיר קודם לכן תוך ביצוע סקר שוק מקיף, וכמובן לוודא את המחיר הסופי בלי אותיות קטנות או מע"מ שיכול לצוץ.