מכירת רכב- המקומות בהם מומלץ לחפש רכב חדש

מכירת רכב- המקומות בהם מומלץ לחפש רכב חדש

כל מי שמכיר, ולו במעט, את שוק הרכב בישראל יודע שהוא עבר שינויים משמעותיים בעשרים השנה האחרונות. כניסתן של חברות אשר בעבר נהגו רק להשכיר רכבים וכיום גם מתעסקות במכירה של כלי רכב חדשים וישנים לצד רכישת כלי רכב בעסקאות טרייד אין, וכניסתו של מימון רכב בליסינג או בשיטות תשלומים שונות, טלטלו את הענף והעלו את מספר כלי הרכב שעל הכביש באופן ניכר.

בעבר, התחום של מכירת רכב היה שמור למספר גורמים, בין אם מדובר ביבואני רכב שמכרו מכוניות יד ראשונה, מגרשי רכבים שמכרו רכבים ישנים או אנשים פרטיים שמכרו את הרכב שלהם דרך מודעות בעיתונות או על גבי הרכב עצמו. מצב זה השתנה אודות לכניסת חברות נוספות לתחום, אשר גם הגדילו את היצע כלי הרכב אשר הוצע למכירה, וכן הם הגדילו את האפשרויות לרכישת כלי רכב, באמצעות אופציות תשלום נוחות יותר.

בתור לקוחות שמחפשים מקום שמתמחה בתחום של מכירת רכב, אנחנו צריכים לשאול את עצמנו, איפה אנחנו מעדיפים לקנות את הרכב שלנו, מה המקום האידיאלי עבורנו, היכן אנחנו נרגיש הכי בטוחים לקנות את הרכב שלנו ומה שיטת התשלומים הנוחה ביותר עבורנו.

לפני שאנחנו נסביר מדוע, מכירת רכב דרך חברות מסוימות עדיף על פני כל שיטה אחרת, אנחנו צריכים לזכור, רכישת רכב היא עניין שאנחנו נוהגים לעשות, בדרך כלל, אחת לשנתיים-שלוש, פלוס מינוס, מדובר על השקעה כספית מאוד גדולה, מה עוד שרכב הוא שונה מכל מוצר שאנחנו קונים, מאחר והוא אמור לשרת אותנו באופן יומיומי לצרכים רבים, לכן יש משמעות לא רק למחיר שאנחנו משלמים ולאופן בו התשלום מתחלק, אלא גם לכל הדברים מסביב. אם אנחנו נקנה רכב שלא ישרת אותנו כנדרש, אז כל זה יהיה חסר משמעות.

איפה משתלם לנו לקנות רכב ומדוע?

הרכישה הטובה ביותר שאנחנו יכולים לעשות היא דרך חברות שמציעות לנו שירותי ליסינג, חברות שמציעות לנו כלי רכב יד ראשונה מדגמים שונים בתנאי תשלום אופטימאליים. זו הרכישה הטובה ביותר, מאחר ואז אנחנו יכולים לחלק את התשלומים על הרכב על פני מספר רב של חודשים, ויתרה מזו, אנחנו יכולים ליהנות מסט של שירותים וטיפולים, שלא נוכל לקבל בשום מקום אחר.

יש הסבר נוסף מדוע זו הקנייה האופטימאלית עבורנו. כשנרצה למכור את הרכב, אנחנו לא נצטרך לפרסם מודעה ולחפש קונים, נוכל למכור אותו בחזרה לחברה ולעשות עליו טרייד אין, בתוספת תשלום. כך אנחנו כל הזמן נוכל ליהנות מרכב חדש, מבלי לבזבז זמן ומבלי להפסיד מערך הרכב.

צריך לזכור, אותן חברות מציעות לנו את כל החבילה הנדרשת עבורנו, כלי רכב שמתאימים לנו וכל השירותים והטיפולים לרכב תחת קורת גג אחת בתנאים נוחים.