מלון בראשית: אחד מהמלונות היוקרתיים בישראל

מלון בראשית: אחד מהמלונות היוקרתיים בישראל

בלב המדבר, בין הרים וחולות, שוכן על שפת מכתש רמון, אחד מבתי המלון הכי יוקרתיים בישראל- מלון בראשית. מי שיסתכל מרחוק על מבנה בית המלון, יחשוב שמדובר בשכונת מגורים של העיירה מצפה רמון, העשויה מבתי אבן, אולם כאשר יתקרב ויסתכל מבפנים, ייראה מפרט טכני של חדרי אירוח הכי יוקרתי בארץ.

צימרים ברמה שלא הכרתם:

מלון בראשית, מציע לכם חווית אירוח בצימרים, ברמה שלא הכרתם עד עכשיו. במלון בראשית, יש מפרט טכני יוקרתי ומפנק, ורמה אחרת של אירוח. מה מייחד את מלון בראשית משאר הצימרים בארץ?

תחושת פרטיות לכל אחד, בתוך מבנה גדול: כמו בכל צימר, גם לאורחי מלון בראשית יש תחושה של פרטיות. הדבר המיוחד בארכיטקטורה של מבנה בית המלון, הוא העובדה שלכל חדר או דירת אירוח יש כניסה נפרדת אישית, ולחלק מהדירות אף בריכה פרטית, אך כל 111 יחידות האירוח, בנויים בתוך שורת מבנים אחת.

יציאה לבריכה פרטית מבודדת: דבר נוסף מיוחד בארכיטקטורה של בית המלון, הוא העובדה שליחידות עם בריכה פרטית, יש יציאה מהחדר ישר אל הבריכה. בכל יחידה עם בריכה, הבריכה נמצאת במקום מבודד ומרוחק מעיני אדם. כאשר אתם שוחים בבריכה- יש מסביבכם רק מים, ושמים והמדבר. מעל הבריכה הפרטית יש חיפוי פרגולה הנותן לרוחצים בבריכה אווירה נעימה.

חדר מפואר ומפנק: החדרים של בית המלון, מעוצבים בעיצוב בוטיק מפואר ומושקע: אהילים ליד המיטה היוצרים תאורה מרגיעה בחדר, מראה אישית בחדר האמבטיה, חיפוי שיש בחדר האמבטיה, ערכה להכנת קפה, מיני בר למזיגת מים, ועוד.

עיצוב בסגנון ביתי: ביחידות אירוח שגודלם מ2 חדרים ומעלה, מורגש העיצוב הביתי באירוח. ליחידות אלו יהיה סלון מושלם, גם אם הוא קטן. הסלון יכיל כורסאות, טלוויזיה, ופינת ישיבה, מנורה אישית, וילון, ותמונה מעל הקיר, כדי שתרגישו בבית. ליחידות האירוח תהיה מרפסת קטנה עם שולחן ישיבה, ובריכה פרטית, עם ריצוף דק, ופינת ישיבה ליד הבריכה.

וילה משפחתית ברמת אירוח שלא הכרתם: הפנינה של "מלון בראשית", היא וילת אירוח משפחתית, ברמת אירוח ופינוק שאין כמוה. בווילה יש חדר כושר עבור בני המשפחה, בריכה פרטית גדולה ומרווחת, הצופה היישר אל המכתש. במרפסת של הוילה, אפשר לשבת סביב שולחן עם כיסאות, ולהכין קפה באמצעות ערכת הקפה שעל השולחן.

אירוח זוגי רומנטי ברמה שלא הכרתם:

מלון בראשית, מאפשר חופשה רומנטית ברמה שאין כמוה. בבית המלון יש וילות זוגיות מפוארות במיוחד. לזוג יש פרטיות ושקט. הזוג יכול לרחוץ בבריכה, ולשבת בשולחן הקפה בשקט, כשמסביבו רק מדבר.