מלון המלך שלמה באילת – אחד מהמלונות הטובים בארץ

מלון המלך שלמה באילת – אחד מהמלונות הטובים בארץ

מלון המלך שלמה באילת, הינו אחד מהמלונות הטובים ביותר בארץ, ומותאם ביותר לחופשה משפחתית עם ילדים. בית המלון, הינו אחד מהטובים בארץ, בגלל  השילוב המוצלח בין היצע האטרקציות הייחודי, שבית המלון מציע לילדים, לבין טיפולי הספא המפנקים, ומסעדות איכותיות שבית המלון מציע להורים. במלון המלך שלמה, כל המשפחה תהנה: המבוגרים יקבלו טיפולי איכות מפנקים, ובו בזמן הילדים ישחקו תחת השגחה ב"ממלכת הילדים". המחירים של המלון הינם סבירים ביותר ואם אתם רוצים לסגור את המלך שלמה אילת בוקינג דרך האתר תקבלו הנחה נוספת של 5%.

שילוב מנצח: ישנם משפחות שמחפשות בית מלון המותאם אך ורק לילדים, לעומת זאת, יש מבוגרים הרוצים חופשה מפנקת המותאמת למבוגרים. ישנם בתי מלון המותאמים אך ורק לחופשה של מבוגרים. מלון המלך שלמה, מציע חופשה אחרת, המותאמת לכולם.

אימפריה לילדים: מלון המלך שלמה, הינו אחד מהמלונות, עם אטרקציות לילדים, ברמה הגבוהה בארץ. חלק מהאטרקציות נמצאות במתחם בית המלון, וחלק מהאטרקציות נמצאות בחצר בית המלון. מטרת הפעילות לילדים, היא שאתם תוכלו לקחת לכם פסק זמן לבלות עם בן הזוג. הילדים יוכלו לבלות במתחם מבוקר עד ערב.

מה במתחם? במתחם יש 300 מ"ר של אטרקציות איכותיות: פינות מחשבים, פינות בובות, פינות יצירה, ועוד. במתחם מתקיימים מדי פעם הופעות קוסמים לילדים.

מסעדה כשרה: אורחי בית המלון- דתיים ושאינם דתיים, יכולים לאכול במסעדת בשרים משובחת השוכנת על הטיילת באילת, וצמודה אל בית המלון. במסעדה זו, יוכלו גם הילדים ליהנות ממנת בשרים משובחת.

מסעדה איטלקית: מסעדה חלבית משפחתית משובחת בסגנון איטלקי. כל אחד מבני המשפחה, יוכל להזמין לו ארוחה חלבית מפנקת בסגנון שלו.

מתחם ספא מפנק להורים

מלון המלך שלמה מפעיל ספא איכותי ומפנק להורים. בזמן שהילדים מבלים ב"ממלכת הילדים". הספא מכיל מגוון רחב מאוד של טיפולים איכותיים: עיסויים משחררים ברמות שונות, טיפולי קוסמטיקה, טיפול פילינג, טיפול בחמאם טורקי, ועוד.

בספא יש טיפולי ניקוי עמוקים לעור הפנים. טיפולים אלו, יעניקו לפנים שלכם מראה צעיר ורענן. טיפולי הקוסמטיקה והפילינג בספא מתחלקים לשניים: ישנו סוג טיפול המתאים לעור פנים של נשים, וישנו סוג טיפול המתאים לעור פנים של גברים.

שיטת "הכל כלול" בספא

הספא של בית המלון, פועל בשיטת "הכל כלול"- משלמים על הטיפול, וביום הטיפול ניתן להיכנס בחינם למתקני הספא. במתחם הספא, יש חדר כושר משוכלל, הפתוח בחינם לאורחי בית המלון.

מחירים זולים עבור הטיפול: המחירים עבור הטיפולים אינם יקרים במיוחד, ואם כוללים את העובדה שמחיר הטיפול מאפשר כניסה חופשית ללא הגבלה לשאר מתקני הספא, אזי המחיר הינו זול ביותר.