מנעולן במרכז – כל השירותים תחת קורת גג אחת

מנעולן במרכז – כל השירותים תחת קורת גג אחת

מנעולן במרכז זמין עבורכם 24 שעות, 7 ימים בשבוע, כך שבכל בעיה, תקלה או שאלה אתם יכולים ליצור עמנו קשר. עברתי את כל ההכשרות המקצועיות בתחום המנעולנות, זכיתי להכיר את כל סוגי המנעולנים, הצילינדרים והדלתות בשוק הישראלי והבינלאומי, כך שכאשר אתם בוחרים במנעולן במרכז, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים טובות.

 אז אילו שירותים מנעולן במרכז יספק לכם?

  1. החלפת מנעולים מכל הסוגים – אנו מחליפים מנעולים לבתי עסק, לבתים פרטיים, לדירות ועוד. אנו עובדים הן עם מנעולים ידניים והן עם מנעולים דיגיטליים.
  2. החלפת דלתות – ברשותנו מגוון דלתות בטיחותיות המתאימות לעסקים ו/או לבתים. ניתן לבחור בין דלת פשוטה לדלת מעוצבת וההתקנה מתבצעת בצורה מקצועית ובטיחותית.
  3. פריצת רכבים- במקרה חירום אנו פורצים רכבים מכל הסוגים החל מרכבים פרטיים, דרך רכבי שטח ועד רכבי גדולים כמו משאיות.
  4. שכפול ושחזור מפתחות – אנו מבצעים באמצעות המכשור המתקדם ביותר שכפול מפתחות, שחזור מפתחות ושכפול או תיקון של אימובילייזר לרכב.

 מדוע אנחנו?

ראשית, כל המנעולנים שפועלים תחתנו עברו את כל ההכשרות המתאימות במסגרת הכשרות של משטרת ישראל. כולם מחזיקים בתעודת אמינות ויושר מקורית ולכן מבחינה בטיחותית אתם מכוסים. על מנעולן במרכז להיות בעל תעודות מאושרות ולהיות מקצועי.

אחרת   עלול להיגרם נזק לדלת שיגרור אחריו עלויות רבות.
שנית כל כאשר אתם מחליפים אצלנו מנעול אתם מקבלים אך ורק מנעול איכותי ומתקדם מבחינה טכנולוגית עם אחריות. את המפתחות ניתן לשכפל אך ורק באמצעות כרטיס מגנטי דיגיטלי כך שלאף אחד חוץ מכם אין גישה למפתחות הבית שלכם. בנוסף, אנו פועלים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע כך שגם אם נתקעתם ביום שבת בשלוש לפנות בוקר בלי מפתח אותו איבדתם בדרך או שמא גנבו לכם, אנחנו נמצאים זמינים בשבילכם בכל שעה ובכל יום.

מנעולן במרכז – יתרונות

  • שירות מהיר – אנו משתדלים להיות 100% זמינים ולכם פועלים בצוות כמה מנעולנים מקצועיים כך שאם מישהו אחד תפוס או נמצא בחופשה, מנעולן אחר ישמח לעזור.
  • מחיר הוגן – השירות אותו מקבלים שווה ערך למחיר אותו אנו גובים. אין הפתעות באמצע או בסוף התהליך. תקבלו הצעת מחיר מסודרת ותדעו בדיוק על מה אתם משלמים.
  • מקצועיות – אנו מקפידים לעבוד אך ורק עם המכשור המתקדם ביותר, כך שאין סיכוי שאחרי יום או יומיים חודש או חודשיים פתאום משהו יקרה וגם אם כן, אתם מכוסים עם אחריות מלאה.