מנעולן – ידיד לעת צרה

מנעולן – ידיד לעת צרה

אנו משתמשים בשירותיהם של בעלי מקצוע כאשר אנו זקוקים לעזרה כלשהי או צריכים לבצע פעולה אשר אין לנו מושג כיצד לבצע אותה. עם זאת, ישנם בעלי מקצוע להם נזדקק במקרים סבוכים אפילו יותר. אחד מהם הוא מנעולן. מנעולן הוא סוג של מקצוע אשר עד שנזדקק לו כמעט שלא נהיה מודעים לקיומו, אך כאשר ניתקע מחוץ לבית או מחוץ לרכב נזדקק לו כאן ועכשיו. לכן, כמו בכל תחום, עדיף להכיר ולהיות מודעים לו רגע אחד קודם, לפני שאותו מקרה לא נעים יגיע (כמובן שנאחל לכם שלא תגיעו למקום הזה אך בכל זאת…)

מהי עבודתו של המנעולן

מנעולן בפתח תקווה סיפר כי העבודה העיקרית בה הוא עוסק היא פריצות (במובן החיובי של המילה כמובן…) לבתים או רכבים. כאשר אנשים לא מוצאים בשום אופן את המפתח לבית או לרכב ואין דרך להשיג מפתח חלופי, כאשר דלת הבית נטרקה והמפתח נשאר בפנים, כשמפתח הרכב נשאר בתוכו או במקרים חמורים בהם ילד שיחק עם אוטו שהושאר בטעות פתוח וננעל בפנים- כל אלה הן הקריאות המרכזיות של אותו מנעולן בפתח תקווה. עם זאת, מנעולנים עוסקים בכל הקשור למנעולים: שכפול מפתחות, כולל אימובילייזר או קודן לרכב, החלפת מנעול מקולקל בדלת הכניסה לבית, דלת הרכב, הכספת ואף תיבת הדואר אם יש צורך בכך.

מה נדרש ממנעולן מקצועי?

תחום המנעולים הולך ונהיה מורכב יותר ויותר עם הזמן. לכן, מנעולן בפתח תקווה ובכל מקום אחר צריך לעבור הכשרה מתאימה אשר תכשיר אותו ותתן לו ידע והיכרות מעמיקה עם כל סוגי המנעולים: מנעולי רב בריח, מנעולי תליה, מנעולים חבויים, בקרות כניסה מתקדמות ועוד. מנעולן אשר לוקח את עצמו ברצינות דואג גם לעבור מפעם לפעם השתלמויות שישאירו אותו בעניינים. בנוסף,. חייבת להיות לו תעודת יושר מהמשטרה אשר תעיד על כך כי אין בכוונתו לעשות שימוש לרעת הלקוח במידע שקיבל בעת מתן השירות. חשוב לוודא כי למנעולן יש אישורים המוכיחים את יושרו ואת מקצועיותו.

כיצד לבחור מנעולן?

לפני הזמנת מנעולן כדאי לשאול חברים האם יש להם המלצה. אם לא, כדאי לבדוק בפורטלים של בעלי מקצוע בהם מפורסמים רק כאלה שהציגו לאתר תעודה מקצועית. מומלץ לשאול את המנעולן מהו הוותק שלו ולוודא שלא מדובר במתחיל וכמובן, במיוחד במצבי חירום, לבדוק מהי הזמינות והקרבה שלו אליכם.