מצטרף טרי לרשימת הקניונים בתל אביב – tlv fashion mall

מצטרף טרי לרשימת הקניונים בתל אביב – tlv fashion mall

הישראלים אוהבים מאוד את הקניון ולאור זאת, גם בשנים האחרונות ממשיכים להיפתח בארץ, במיוחד באזור תל אביב, קניונים נוספים – חדשים. אל אותם קניונים בתל אביב מגיעים לא רק תושבי העיר כי אם למעשה אנשים מכל רחבי הארץ, מכל המגזרים ומכל הרקעים. לאחרונה, הצטרף חבר חדש לרשימה האטרקטיבית של הקניונים המובילים, הלא הוא tlv fashion mall. זהו שחקן חדש מעניין, שצפוי להזרים דם חדש להוסיף עניין בזכות בידול מעניין וחידושים נוספים.

כולנו חובבי חידושים

בשנים האחרונות ניתן לראות כי הקניון הופך לבית החם של מיטב המותגים. קניונים בתל אביב נחשבים למקום המועדף לעריכת קניות ולבילוי, כאשר הרבה פחות אנשים נוהגים לפקוד את חנויות הרחוב הרגילות, הפרטיות. מדוע tlv fashion mall מרכז עניין רב כל כך בקרב הציבור? ללא ספק, מדובר בחיבה של כולנו לחידושים. בדיוק כפי שמרכזי קניות וקניונים חדשים לזמנם כגון "דיזינגוף סנטר" (שהוקם באמצע שנות השבעים) או קניון איילון, שהיה הקניון הרשמי הראשון בישראל (ונפתח באמצע שנות השמונים) גירו את יצר הסקרנות הטבעי, כך עושה כיום את אותו הדבר גם הקניון של גינדי.

כולנו אוהבים פנאי ומותגים

אך לא רק בשל החידוש שבדבר אוהב הישראלי הממוצע את כל אותם קניונים בתל אביב. אנו אוהבים את הקניונים משום שהם הבית החם של מיטב מותגים, המוצרים הטובים והאיכותיים ביותר בתחומי ההנעלה, האופנה, התכשיטים. אבל אפילו זה לא מסביר את כל העניין העצום שמעוררים בנו השמות החדשים, tlv fashion mall ואחרים. מה כן מסביר זאת? ככל הנראה, העובדה שהקניון הפך למרכז של תרבות פנאי עירונית, ולתל אביב כידוע – יש הרבה תרבות וגם לא מעט פנאי.

השיטוט בקניונים מגלה לפנינו תמונה מאירת עיניים ומאלפת. מי בעצם מגיע לקניונים של העיר הגדולה? ניתן לראות את בני כל הגילאים ואת כל סוגי האוכלוסיות. ניתן לפגוש בקניון אימהות עם עגלות ובני טיפש עשרה שיוצאים לבלות שם עם כל החברים. ניתן לפגוש גם את בני גיל הזהב וכן צעירים וצעירות היושבים במיטב בתי הקפה והמסעדות וכמובן את כל חובבי הקניות והמותגים המשוטטים עמוסי שקיות. מה שהיה בעבר כיכר העיר, מה שהיו פעם השווקים שוקקי החיים – כיום אלה הם הקניונים. שם אנשים קונים, מבלים, נפגשים, משוחחים. שם אנשים באים לגלות מה חדש, מה התחדש, מה השתנה. שם אנשים מחפשים את המבצעים, המופעים, הטעמים.

האופנה חוזרת למרכז הבמה

מה שבולט לעין במיוחד בקניון החדש זה העובדה שהוא מאוד מרווח, מאוד מפואר ומאוד קוסמופוליטי. זו מקום שמחזיר את האופנה למרכז הבמה ונותן את הכבוד הראוי לפעילויות פנאי לצד אירועי אופנה נוצצים. מלבד מותגים רב לאומיים ומקומיים ולצד מיטב מותגי האופנה שחלקם הגיעו כעת לארץ בפעם הראשונה, ניתן למצוא פעילויות לילדים, תצוגות אופנה ופעילויות לכל המשפחה.