משרד חקירות פרטי – איך בוחרים?

משרד חקירות פרטי – איך בוחרים?

אם אתם נמצאים בסיטואציה שמישהו רימה אתכם, מישהו מתחמק מכם, מישהו מעל באמונכם, מישהו מתחרה בכם ואתם זקוקים למידע וראיות? משרד חקירות פרטי זה המקום בשבילכם, לפעמיים מדובר בכסף רב או אדם יקר, אמון שנשבר או כל דבר אחר שאנחנו פשוט צמאים לדעת את כל האמת לגבי, חוקרים פרטיים היו מאז ומתמיד הגוף שחוקר דברים מסוג זה ואף עושה זאת בהצלחה רבה.

פניה למשרד חקירות היא השלב הראשון בדרך לקב את המידע המבוקש אך גם פה צריך להבין לאיזה משרד כדי לפנות ומי יוכל לתת לנו את התוצאות הטובות ביותר, יש בארץ הרבה מאוד משרדי חקירות וחשוב לדעת שמשרד שכזה כפוך למשרד המשפטים ולתנאיו, זהו הדבר הראשון שעליכם לוודא בפנייתכם והשבר משמעותי מאוד מאחר ובמידה ותרצו להביא את הראיות שקבלתם לבית המשפט, אלו התקבלו רק עם המשרד שאותו שכרתם עובד לפי הכללים המקובלים.

במה עושים משרד חקירות?

חקירה וחשיפת בגידות בין בני זוג, אם את או אתה חושדים שבן הזוג בוגד, זה הזמן לגלות את האמת ולהצמיד חוקר פרטי ברגעים המשמעותיים שהבגידה עשויה להתרחש, החוקר יביא ראיות ותיעוד מהשטח של כל המתרחש לידיעתך מזמין החקירה, בחקירות מזה זה ניתן להגיד שרוב המזמינים כבר בטוחים שמתרחשת בגידה ורוצים לקבל לא רק את החותמת הסופית אלא גם ראיות לכך להמשך דרכם.

איתור אנשים ונכסים בארץ ובעולם, במקרים בהם יש צורך לאתר אדם או נכס יכולים המניע יכול להיות מהרבה סיבות לדוגמה: אדם אשר חייב כספים רבים ומצהיר שאין ברשותו כל יכולת לשלם אותם, אנשים שנעלמו במתכוון או שלא ויש צורך לאתר אותם מכל סיבה, נכסים שרשומים על שם אדם שנפטר ויש צורך לאתרם לצורך ירושה וכו' בחקירה מסוג זה משרד חקירות מפעיל רשת של חוקרים במקומות רבים בכדי לאתר ולהשיג את המידע הנדרש.

מודיעין עסקי המתבסס על מידע חיוני המבדיל בין בתי עסק, חקירה מסוג זה מתמקדת בעיקר בהבאת מידע בדרכים שונות על אופן התפקוד של עסק מתחרה בין אם מדובר בניהול כספים, פרסום או כל דבר אחר משמעתי, בדרך זו ניתן להבין מה עסקים אחרים עושים טוב ויותר ואיך ניתן להשתדרג גם כן לרמה שווה ואף יותר מכך

איתור וחשיפת מטרידים, מדובר בתופעת מאוד וותיקה שבה אנשים מסיבות שונות נוהגים להטריד אחרים, הדבר מתבטא בשיחות טלפון ממספרים חסויים בשעות לא שגרתיות, וונדליזם באזור המגורים או על רכב, מיילים מאיימים ועוד , בחקירה מסוג זה המטרידים לא תמיד חושפים את עצמם כך שקשה מאוד להתמודד עם התופעה מול המשטרה, וכאן ניכנס לתמונה החוקר הפרטי שמנסה להתחקות ולאתר את המטריד.

לסיכום

כאשר פונים למשרד חקירות חשוב לוודא שתי דברים עיקרים, הראשון שהמשרד עבד על פי חוק ובאישור משרד המשפטים והשני שיש למשרד ניסיון בפעילות הקשורה לעניין שלכם, סעיפים אלו יגבירו משמעותית את היכולת לספק עבורכם את המידע הנחוץ לכם בלי להיחשף.