מתי מעניקים את המתנה ליולדת?

מתי מעניקים את המתנה ליולדת?

חברה, בת משפחה, קולגה לעבודה או מכרה ילדה? מגיע לה המון מזל טוב! אין ספק שלידה הוא אירוע המרגש רבים, ועל מנת להביע הזדהות ולהיות חלק מההתרגשות, גם רבים מעניקים מתנה ליולדת. כאשר מדובר על ימי הולדת, ברור לכל מתי יש להעניק את המתנה, אך בעת שמדובר על לידה, הרי שהענקת המתנה יכולה להתפרש על אירועים שונים ולוקיישנים שונים. הגיע הזמן לברר אחת ולתמיד: מתי להעניק מתנה ליולדת הטרייה?

 

שולחים את המתנה לבית היולדות:

עבור רבים, הטיימינג המושלם ביותר הוא בית היולדות. רבים רוצים לקחת חלק מההתרגשות כבר עם השניות הראשונות, ועל כן בוחרים לשלוח את המתנה שלהם לבית היולדות, או להגיע פיסית עם המתנה לביקור. זיכרו, כי הגעה אל בית היולדות לעתים יכולה להיות לא כל כך נוחה עבורה, שכן לידה הינו הליך לא תמיד פשוט. לכן, אם החלטתם לשמח את היולדת בבית היולדות, מומלץ לשלוח את המתנה. אם החלטתם להגיע פיסית, כדאי לברר זאת קודם לכן עם בני משפחתה הקרובים.

 

מפתיעים אותה בביתה עם שובה:

החברים הקרובים, השכנים והמכרים אוהבים להפתיע את היולדת הטרייה בביתה. לאחר שהיולדת מגיעה לביתה, נוהגים רבים לחבק ולהקיף אותה באהבה. בחרתם מתנה מתוך קלטוג של מתנות ליולדות? הגיע הזמן להעניק את המתנה! ביקור בית ליולדת ישמח אותה, ועם יציאתה מבית החולים סביר שהיא אחרי שלב ההתאוששות, חלפו הכאבים השונים וכעת היא נינוחה לארח ולקבל מכם אהבה. מאחר ואתם מביאים אתכם את המתנה לביתה, הרי שתוכלו להעניק יותר מזר פרחים או בלונים, ולהעניק לה מתנה של ממש לטובת גידול הרך הנולד.

 

אירוע הברית או הבריתה:

עם לידתו של הרך הנולד, נערך אירוע לציון השמחה. המשמעות היא שתוכלו להעניק את המתנה שלכם אל היולדת באירוע זה. לא מעטים אלו שרוצים להעניק את המתנה ממש ברגעים הראשונים לאחר הלידה, אך חשוב שתזכרו שעתיד להגיע אירוע נוסף והוא אירוע הברית או הבריתה, כך שאין לאן למהר. מאחר ואל אירועים אלו לא כל כך מקובל להגיע בידיים ריקות, תוכלו עם הלידה לשלוח שי צנוע בליווי ברכה חמה, ואת המתנה הגדולה שתכננתם לרכוש, להעניק לה במעמד האירוע החגיגי הרשמי.

 

חזרה לעבודה? מגיעה לה מתנה!

 

אתם קולגות לעבודה של היולדת? נדמה שאין טיימינג מוצלח יותר מלקבל אותה בחזרה לעבודה עם מתנה מכולכם. שלב החזרה לעבודה לעתים יכול להיות ליולדת הטרייה קשה, משום שהיא מפקידה את האחריות על התינוק בידי מטפלות, וחוזרת אל שגרת העבודה שלה. על מנת להקל את חזרתה, תוכלו להפתיע אותה במתנה מכלל העובדים. תהיו בטוחים שתשמחו אותה ותהפכו את חזרתה לעבודה לקלה ומשמחת. ניתן להגדיל את ההתרגשות, ואפילו להכין לה מסיבת הפתעה קטנה עם שובה.
המאמר נכתב על ידי http://carousella.co.il/