נקודות חשובות בתהליך בחירת משרדים להשכרה

נקודות חשובות בתהליך בחירת משרדים להשכרה

במדריך הבא נדגיש כמה נקודות שחשוב לעבור עליהם כאשר ניגשים לתהליך של בחירת משרדים להשכרה. בימינו, חיפוש משרד מתאים להשכרה, היא לא משימה יותר פשוטה מחיפוש דירה להשכרה.
תחום השכרת משרדים בישראל כיום נמצא בתנופה אדירה, ההיצע למבקשים משרדים להשכרה הוא גדול מאוד, שכן נבנים בנייני משרדים להשכרה בכל האזורים בארץ כמעט כל הזמן. מכיוון שיש כל כך הרבה מבחר וחוסר של אחידות בין המשרדים , ריכזנו את הנקודות הבאות שיעזרו לכם לעשות סדר בבלגן לפי שאתם ניגשים לחתום על חוזה השכירות.

מיקום המשרדים ונגישות:

 

כנראה הדבר החשוב ביותר הוא מיקום המשרדים ומהי רמת נוחות להגעה למשרדים. מיקום טוב ונוחות הגעה למשרדים חשובה גם מבחינת עובדי הארגון, אשר יצטרכו להגיע יום יום למשרדים, וגם מבחינת לקוחות וספקים אשר מגיעים לפגישות.

חשוב לבדוק שהמשרדים ממוקמים סמוך לאמצעי תחבורה ציבורית – רכבת ואוטובוס, וגם ממוקמים ליד כבישים ראשיים. בנוסף, בדקו שיש אזור לחנייה, בעיה נפוצה בערים הגדולות, שכן המשרדים שמוצעים להשכרה לא כוללים אזורי חנייה, גם לעובדים וגם ללקוחות וספקים.

דבר חשוב שיש לבדוק הוא גם לגבי השכנים שנמצאים בסביבה. יכול להיות שהמיקום של המשרד ונוחות ההגעה היא מצוינת, אבל העסקים שנמצאים אתכם בשכנות, יגרמו לכם לבעיות לא צפויות. בדקו טוב מיהם השכנים ואת הסביבה, האם הם מייצרים רעש? ריחות חזקים? או כל אחר שיכול להפריע לכם ולעובדים בזמן העבודה. אם כן, זאת תוכל להיות בעיה בהמשך שכדי למנוע.

שכנים וסביבה יכולים להיות גם דבר חיובי, שכן אם השכנים שלכם הם מותג ידוע, זה יכול לתרום לכם להיות לצדם באותו מתחם, מבחינת מוניטין , קשרים עסקים וכ'ו. מסעדות בסביבה יכולות לתרום לרווחת העובדים וגם ללקוחות.

קראו עוד על: בתים למכירה בקיסריה.

איכות המשרדים:

כמו שבודקים דירה שרוצים לשכור, כך גם כאן, חשוב לבדוק את איכות העבודה שהשקיעו על המשרדים כאשר בנו אותם. בדקו ושאלו על איכות החומרים שבהם השתמשו לבניית המשרד. בקרו במטבח, בשירותים, בחדרים, בדקו שאין נזילות, שהקירות לא מתקלפים וכ'ו. עשו סיבוב במשרד, צפו החוצה מבעד לחלון ונסו להבין האם מתאים לכם לבלות בכל יום שעות רבות במשרדים אלה.

בנוסף, שאלו על חברת התחזוקה והניקיון של המשרדים, מה לוחות הזמנים, תאריכים של גביית התשלומים, איך באופן כללי עובדת ההתנהלות מולם והאם העסקים השכנים אשר שוכרים משרדים באותו בניין מרוצים.

המאמר נכתב באדיבות החברה לנכסי קיסריה, המציעים משרדים להשכרה בקיסריה.