עבודה בחו"ל לחיילים משוחררים

עבודה בחו"ל לחיילים משוחררים

כאשר הביטוי עבודה בחו"ל לחיילים משוחררים מוזכר בחלל האוויר, רבים משוכנעים כי מדובר וודאי בשלל עבודות רגילות כמו עבודה בעגלות או עבודה בתור מוכרי ציורים מדלת לדלת במקומות שונים בחו"ל. ישנן לא מעט עבודות שאינן כוללות שמירה על ילדים בבתים אלא עבודות הדורשות אתגר. עבודה בחו"ל הפכה למושג שגור בפי חיילים משתחררים ומאפשרת לרבים לשלב בין טיול לבין שהייה ביעדים מועדפים בחו"ל למשל ניו יורק או ספרד.

חיילים משתחררים אשר לא רואים את עצמם משתלבים לאחר השירות בעבודה מועדפת יכולים לנסות את מזלם בחו"ל. כפי שהזכרנו קודם לכן, רבים מכירים את האפשרויות של עבודה במכירות אך יש עבודות מאתגרות התורמות להתפתחות מבחינה מקצועית ומאפשרות גם לשלב הנאה.

עבודה בחו"ל- מאבטחה ועד הסברה

לוחמים המעוניינים לשלב עבודה בחו"ל תוך שילוב הניסיון הצבאי שלהם יכולים לנסות את מזלם בעבודת אבטחה. כיום ישנם פורטלים רבים המעניקים מידע אודות עבודות אבטחה במקומות שונים בחו"ל ומאפשרים לצעירים בעלי עבר קרבי לעבוד כמאבטחים.

מה ניתן למצוא? כך למשל צעירים שסיימו את שירותם הצבאי יכולים למצוא את עצמם מאבטחים אחוזה בלונדון, מה שמבטיח שכר גבוהה ותנאים סוציאליים גבוהים. אופציה נוספת היא לעבוד באבטחה במוסדות יהודיים, מה שמאפשר לשמור על הקשר עם הקהילה היהודית. עבודה בחו"ל איננה כוללת רק אבטחה אלא גם עבודת הסברה. שגרירויות ישראל ברחבי העולם מעוניינות לשלב צעירים אחרי צבא בעבודות במחלקת ההסברה, מה שמאפשר לצעירים רבים להתנסות בדיבור מול קהל ולהשפיע כל דעת הקהל העולמית. מי שחולם על קריירה בתחום מדובר במקפצה משמעותית מאד המאפשרת לצעירים אחרי השירות הצבאי להתקדם לעבר קריירה משמעותית מאד.

חקלאות באוסטרליה

אם הזכרנו את העבודות הפחות ידועות, הרי עבודה נוספת הנחשבת למרתקת עבור צעירים אחרי צבא היא עבודה בחו"ל בחקלאות. באוסטרליה ניתן למצוא לא מעט שטחי חקלאות ואנשים הזקוקים לעובדים על מנת לתחזק את אותם שטחים. עבודה בחו"ל בשטחי חקלאות מאפשרת לצעירים רבים לשלב חופשה ועבודה גם יחד. עבור מי שגדל בקיבוצים בישראל מדובר ביתרון משמעותי וגם עבור מי שהיה לוחם במסגרת השירות הצבאי היות ומדובר על עבודה פיזית. עבור מי שיבחר לעבוד בחווה חקלאית יזכה למגורים תמורת עבודה וכן ליהנות מיופייה המרהיב של אוסטרליה.

כאמור, לא רק באוסטרליה ניתן למצוא חוות חקלאיות אלא גם במקומות אחרים, לכן לפני שממהרים לבחור חשוב מאד לבצע סקר ולראות איזה מקום מתאים ביותר על מנת לבחור את המקום האידיאלי ביותר, כזה המאפשר גם בילוי וגם עבודה.

אחרי הכל, עבודה במקומות שונים בעולם מאפשרת להרחיב את האופקים וליהנות מגילוי של תרבויות חדשות ומרתקות. עבור מי שסיים את השירות הצבאי ורוצה להרגיש חופש מהו מדובר בהזדמנות נפלאה לצבור ניסיון בעבודות שונות ולטייל.

פורסם על ידי אמדור עבודה בחו"ל http://www.amador.co.il/