פליני- אולם אירועים בראשון לציון

פליני- אולם אירועים בראשון לציון

אולמות אירועים בראשון לציון, הטוב הוא גם רע ומכוער

מאת יוסי חגי, מנכ"ל ומייסד אולם אירועים פליני בראשון לציון

 

 

 

 

 

פליני- אולם אירועים בראשון לציון

מה קורה כשאין למפלצת הרייטינג מה לאכול…

לאחרונה נעשה עמי חוסר צדק והטעיית צרכנים, ואני רוצה לשתף אתכם בסיפור הקצר..

פליני, אולם האירועים שלנו, הוא בולט ביותר בייחודיות שלו, וישלח את האורחים שלכם חזרה לביתם עם השראה נעימה בעורף, והרבה חיוכים, אני מתגאה בעסק שלי בכל סוף אירוע מחדש.

האולם התחיל את דרכו בהשראת הבמאי המפורסם פדריקו פליני, ועד היום אפשר לראות פריטים ועיצובים שמזכירים את עולם הקולנוע והיצירתיות.

נפתח את הלב

לאחרונה, צוות הכל כלול מערוץ 10, שתל מלצר בצוות המלצרים של פליני למשך 3/4 שעה, ובשעה 17:00 אחה"צ, בעת שנגמר אירוע צהריים, ולקראת פתיחתו של אירוע ערב, השתול שלף מצלמה נסתרת, וצילם את ה"בלאגן" שהיה במטבח, ואת החומר הזה פרסמו בכתבה בערוץ 10, לצד הצילומים מהאולם שלי, צולמו גם גני אירועים אחרים, בהם צולמו עכברושים במטבח ועוד שלל דברים דוחים אחרים. וכל החומר הזה עלה לכתבה אחת רצופה בערוץ 10.

אינני מתנער מאחריות לרגע.

אבל מצד שני, האם יש הצדקה לבוא לגן אירועים ולצלם אותו בסוף אירוע ולקראת פתיחת אירוע נוסף ולהראות לקהל הרחב "ראו- ככה נראה גן האירועים הזה"? הרי, אם אבוא אחרי ארוחת שישי, למשפחה ממוצעת בת 5 נפשות, איך יראה המטבח שלהם? איך יראה שולחן האוכל? בטוח לא מסודר, הלא כך? הרי אנשים אכלו, נהנו, רקדו, השתכרו.. יש שיטה שבה אפשר לבשל ל400 מוזמנים וגם לנקות את המחבת תוך כדי עבודה? וודאי שלא.

מן הראוי שאני כמנהל אולם האירועים אשאף תמיד לניקיון יסודי ולרמה הגבוהה ביותר שאצליח, בייחוד אחרי שהכתבה הזאת פורסמה ופגעה בי ובשמי בצורה כל כך גסה, טוטאלית, לא מתחשבת והכי חשוב- לא מציאותית. אולם אירועים הוא מקום שמכיל מעל 30 עובדים במטבח, לשמור על הסדר שם זה פשוט בלתי אפשרי בשעת הלחץ, אבל כמובן- ועל זה אין עוררין, בשלבי הפתיחה, במהלך העבודה הנורמלי ובשלבי הסיום, הכל נקי ומצוחצח.

הזמנה אישית

רציתי לנצל את הזירה הזאת ידידיי, כדי להסביר לכם באופן פשוט וכן, שאולם אירועים פליני בראשון לציון הוא אולם נקי, אולם מסודר, שמכבד את עצמו קודם כל וכמובן גם מכבד אתכם- האורחים, הזוגות, הילדים ואת כל עם ישראל.

אני מזמין כל אחד ואחת מכם לבקר ולהגיע בכל זמן נתון ולהתרשם מהסטנדרטים המחמירים שבהם עובד צוות המטבח והאולם על פי דרישות וההנחיות של משרד הבריאות והדרישות שלי, שכן לעיתים מחמירות יותר גם ממשרד הבריאות.

אנחנו אוהבים אתכם ומרכזים את כל העשייה שלנו באהבה ונתינה- זה לא פייר שניפול בגלל דבר כזה.

 

בתודה על ההקשבה, ובתקווה לראותכם בקרוב..

הבעלים של אולם האירועים פליני ראשון לציון

יוסי