צבעי בחיפה והקריות – פנו למומחים שיעזרו לכם לשדרג את המראה

צבעי בחיפה והקריות – פנו למומחים שיעזרו לכם לשדרג את המראה

צביעת דירה

החלטתם לעשות פסח כבר באמצע הקיץ? עברתם דירה ואתם רוצים לרענן את המראה שלה? הילד קשקש על קירות הסלון והחמות מגיעה לבקר שבוע הבא? אם התשובות לאחת או יותר משאלות אלה – היא כן, וברצונכם לצבוע את דירתכם – הגעתם למקום הנכון.

אנו מציעים שירותי צבעי בחיפה והקריות – צביעה נקייה ויעילה. אנו עומדים במסגרת הזמן שהוקצב ונקבע מלכתחילה. מתחייבים לשמור על הריהוט הקיים, כמו גם על סביבת עבודה נקייה ומסודרת. והחזרה של הכול למקום בסוף העבודה – זה ברור!

נשמע כמו חלום, בטח המחיר יקר מאוד… אז – לא!

הצעת מחיר לצביעה

הצעת המחיר שלנו תלויה בכמה גורמים כגון: גודל הדירה, מספר החדרים, הצבעים הרצויים, דירה בסוף שכירות או לפני מכירה, אפקטים שונים של צבע על הקירות, מצב הקירות, האם קיים צורך בצביעת התקרה ועוד.

המחירים שלנו שווים לכל כיס ותגובות הלקוחות – מדברות בעד עצמן.

להלן רק חלק מהצעות המחיר הראשוניות שלנו:

צביעת משרד – החל מ290 ₪

צביעת בית חיצונית לכבוד האביב – לפי מטר, בין 30-45 ₪

צביעת בית פרטי – 2 מפלסים פנימיים, הכול כלול – החל מ-1,490 ₪

צביעת דירות 3-4-5 חדרים בין 800 ל- 3,000 ₪

צביעת דירת חדר – עד שניים בין 300 ל-1,200 ₪

אנחנו לא רק עומדים בסטנדרט מחירים סביר והגיוני, בעלי המקצוע שלנו בחיפה הם מקצועיים, עומדים בלוח הזמנים, זמינים לכל בעיה שעולה ודואגים לתיקונים הניתנים לביצוע "על הדרך".  הם אמינים, דואגים לשלום הציוד הנשאר בדירה בעת הצביעה ולבסוף גם לניקיון הדירה. בסוף עבודת הצביעה, חשוב להם לקבל תגובות טובות על שביעות רצון הלקוח וכן המלצות להמשך העבודה. משום שכך, בחברתנו עובדים רק עם המוצרים הטובים ביותר בשוק, ועל איכות הצבע – אין פשרות!

מחירון צבע

מחירי הצבעים נעים ומשתנים לפי חומר הגלם הנתון בו והכמות אותה צריך, תכונות המוצר ועוד.

צביעת קירות

ישנם אנשים הנהנים מחוויה זוגית או משפחתית של צביעת הקירות ושדרוג המראה הכללי. לחילופין, ישנם אנשים המנסים לחסוך קצת, היכן שאפשר. יש להקפיד ולשים לב לכללים הבאים, ואז מלאכת הצביעה תראה מקצועית, יסודית ונעימה לעין. ראשית יש להכין את שטח הצביעה להזיז את הרהיטים למרכז החדר או לחדר הסמוך. יש לכסות אותם בצורה מדויקת והרמטית. את המשקופים, המפסקים והשקעים יש לאטום עם דבק מסקינטייפ, ולהניח בד גדול או ניילון על הרצפה. כדי שהצבע ייצא בצורה המדויקת ביותר – יש צורך לנקות קלות את הקירות על ידי מטלית לחה שכן הן מכוסים בלכלוך ואבק שאנו לא בהכרח רואים. אין להרטיב את הקירות יתר על המידה. כדי שתצאו מרוצים כמה שאפשר מבחירתכם יש לצבוע שטח קטן של הקיר בפינת החדר ולא לסמוך על איך שהיה נראה בחנות או במניפת הצבעים.

שלב הצביעה הוא השלב המהנה, וגם כאן כדי לשים לב לכללים ולעצות המומחים – מתחילים את צביעת הקיר מהתקרה ולשם כך תצטרכו מוט ארוך עם רולר ומגש לצבע.

כאשר שמסיימים את צביעת התקרה, צובעים את המקומות הקשים של הקירות. אלו הם כל המקומות שבהם הדבקנו מסקניטייפ. יש לחכות לכך שאזורים אלה יתייבשו ב- 100% ואז להמשיך ולצבוע את שאר הקירות בצורה מסודרת נקיה ורצופה מלמעלה למטה בלי רווחים מיותרים.

לאחר סיום מלאכת הצביעה – אפשר להמשיך ולפרגן לעיצוב הבית – להוסיף אקססוריז מיוחד, פרטי נוי, טקסטיל מתאים גופי תאורה ועוד.

 

צבעי לבית

צבעי מומחה לצביעת בתים יכול להגיע לביתכם ולבצע את העבודה ביעילות, מקצועיות ויסודיות. כדי שתהיה גם נגיעה מעצמכם בתוך ביתכם החדש או המשופץ – פנו אליו עוד היום ואמרו לו מה דעתכם, מה סגנונכם ומה טעמכם. הוא בוודאי ישמח לעבוד יחד אתכם ולתת לכם את השירות הנעים, המקצועי והיעיל במיוחד בשבילכם.