10 טיפים לבחירת המוסך המתאים ביותר עבור הרכב שלכם

10 טיפים לבחירת המוסך המתאים ביותר עבור הרכב שלכם

רכשתם רכב חדש וכעת אתם מחפשים מוסך טוב שבו תוכלו לבצע את הטיפולים והתיקונים הנדרשים בעת הצורך. בחירת מוסך איכותי וטוב אשר יתאים לדרישות הרכב שלכם יכול להיות תהליך מאתגר,  במיוחד אם אין לכם שום מושג במכונאות רכב.  כדי למצוא מוסך אמין ומקצועי אנו ממליצים שתפעלו לפי 10 הטיפים שלנו לבחירת המוסך הטוב ביותר עבורכם :

 

 

  1. אל תחכו לדקה ה-90 כדי לחפש ולמצוא מוסך לרכב שלכם. חפשו בהקדם מוסך מתאים, רצוי זמן מה  לפני שתידרשו לביצוע טיפול או תיקון.
  2. שאלו את החברים, בני המשפחה ומכרים לגבי המלצות למוסכים.
  3. חפשו באינטרנט המלצות וביקורות לעסקים השונים בתחום המוסכים, בקרו באתרי המדיה החברתית של אותם עסקים, אפשר ללמוד לא מעט על העסק מדפי המדיה החברתית שלהם.
  4. חפשו מוסך המתמחה בסוג הרכב שלכם, בדקו את המראה החיצוני של המוסך, הארגון, הסדר והניקיון שבו (כמובן שאין לצפות לניקיון של בית מרקחת אבל רצוי ארגון, סדר וניקיון ברמה סבירה ומעלה).
  5. כשאתם במוסך, חפשו על הקיר תעודות המעידות על יכולות המכונאים העובדים שם כדוגמת תעודות הכשרה, השתלמויות, אישורי תקנים, וכד'. אל תתביישו לשאול את המכונאי הראשי כמה זמן הוא עובד במוסך זה או עבד במוסכים אחרים בעבר וזאת כדי לדעת כמה ניסיון יש לו. ככל שהוא יותר מנוסה  כך יהיה למכונאי יותר ידע בתיקון תקלות שונות ומשונות.
  6. בזמן ביקורכם במוסך הביטו על כלי עבודה למוסכים וציוד איתם עובדים המכונאים, איך הם נראים ? האם הם נראים באיכות טובה, האם יש ציוד ומחשבי דיאגנוסטיקה, ציוד ממוחשב לבדיקה ומדידה וכד'. אל תחששו לשאול את העובדים שם אם יש להם ציוד דיאגנוסטי ממוחשב (במיוחד אם המכונית שלכם חדישה).
  7. בחרו מוסך לא על סמך נוחות המיקום בלבד אלא חשבו גם על שיקולים נוספים.
  8. בזמן הביקור במוסך, דברו עם צוות העובדים, שאלו שאלות, וזאת על מנת לבדוק עד כמה הם אדיבים, שירותיים ומקצועיים. במהלך הביקור שאלו גם לקוחות את דעתם על המוסך. בקשו מפקידת הקבלה שמות וטלפונים של לקוחות כדי לשמוע ביקורות.
  9. התבוננו בחדר הקבלה ובדקו האם יש מחירון עבודה על הקיר, מחירון טיפולים, תנאי תשלום וכד'. שקיפות זו מלמדת על רצינות העסק, אחידות המחירים בו, שמירה על הגנת הצרכן וכד'.
  10. כשמצאתם מוסך שנראה לכם מתאים, השוו מחיר של טיפול במוסך זה לעומת אותו טיפול במספר מוסכים אחרים, כך תוכלו לדעת אם תקבלו את הטיפול הטוב ביותר במחיר הטוב ביותר. ואם אכן זה המקרה, הגיעו תחילה לביצוע טיפול פשוט כמו החלפת שמן או כיוון גלגלים, אם מצא חן בעיניכם השירות חזרו למוסך בטיפולים הבאים.

בהצלחה !!!