7 טיפים לפני מעבר דירה

7 טיפים לפני מעבר דירה

לעבור דירה פירושו להתחיל דרך חדשה בחיים, ריהוט חדש , לפגוש את השכנים החדשים … הכל מושלם עד שמתחילים לארוז קופסאות. בשבילך כדי שתתחיל חיים חדשים ברגל ימין , הכנו את עשרת הדיברות של מעבר מושלם . ברוכים הבאים !

תתכונן

המעברים הם הזדמנות נהדרת לנקות ולהיפטר מכל הדברים האלה שאינם בשימוש או אין להם צורך.אם הבית החדש קטן מאוד או אפילו טיפה יותר קטן מהנוכחי ממליצים לכם לזרוק את כל הדברים עם אבק שלא ידעתם שיש לכם בבית.

תוודא שהמעליות פועלת(אם יש) כדי להוריד את התכולה מהבית הישן ולעלות לבית החדש. תחנה את הרכב שלך הכי קרוב לכניסה, ככה כשהמשאית של השרותי חברת הובלות תגיע אתם יכולים לתת לה לחנות שם, מה שנקרא לשמור חנייה. תנתקו את המקרר לילה לפני גם ! לא לשכוח.

 

השדרות

תחשוב על היום שאחרי או אפילו אותו לילה אם אתם לא רוצים לישון מעל הקרטונים שפזורים בדירה החדשה. תדאגו להכין בהישג יד, את המזרן, סדינים, פיג'מה, מגבת ושמפו. מאמין שתרצו לעשות מקלחת אחרי יום מעייף כזה. חשוב שלמחרת תיהיו רעננים ועם כוחות חדשים להתחיל את המשך המעבר.

 

שיעשו לי או אני יעשה

הכל תלוי בתקציב שלך וכמה אנשים יעזרו לך במעבר הזה, מעבר דירה עלול לצאת קצת יקר ושלא נדבר אם צריך מנוף לחלון, חברת הובלות גם לוקחות בחשבון אם יש או אין מעלית, כמות הרהיטים ועוד הרבה דברים קטנים אשר עלולים לצאת לך יקר. עדיף תפרט כמה שיותר את המעבר לחברה. ואל תפחדו לעשות ייעוץ איתם, יש להם הרבה ניסיון בשרותי הובלות דירה וכך יכולים להמליץ לכם מה עוד לקחת בחשבון.

 

אני בישלתי, אני אוכל.

אם אתה מחליט לעשות את אתה (כמובן עם עזרה מבני משפחה או חברים קרובים) תצטרך להשכיר או להשיג משאית קטנה כדי שהכל אכנס ללא בעיות, תברר איזה חברה הכי זולה במידה וצריך להשכיר. ותחשב את כמות הרהיטים שצריך להעמיס.

 

רגע האריזה

כדי שהכל יהיה מוכן בזמן אנו ממליצים להתחיל 3 שבועות לפני עם האריזה, אתם יכולים לאסוף קרטונים מהסופרים או מכולות שכונתיות, תמיד יש להם. עדיין, כדי להמשיך לגור בשלווה השבועות האלה תתחיל לארוז קודם כל את מה שאתה הכי פחות משתמש, כלומר ביום יום. ספרים, בגדים לא מהעונה, כלי בישול לעוגות וצלחות תקועות בארון. תזהרו! גם אם אפשר למלא את כל הקופסה, תבדקו אם אתם יכולים להרים כל כל המשקל שלה.

 

איך אורזים בית שלם

תיהיה מסודר, תעשה כל חדר בנפרד וסמן עם תוש לאן כל דבר שייך, אל תשכחו לעטוף דברים שבירים כמו גביעים וצלחות.

אתם יכולים לעשות שימוש בחולצות או סדינים ישנים לטובת זה.

 

פירוק הרהיטים

יש כאלה מעדיפים לקחת אותם שלמים, אני ממליץ לכם לפרק אותם לשמור את כל החלקים ולקחת. יעשה את המעבר יותר קל ויחסוך לכם מקום במשאית. ואולי ימנע לעשות נגלות.

 

בשעה טובה ובהצלחה!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.