האקססוריז הכי שיק בעולם – טבעות כסף

האקססוריז הכי שיק בעולם – טבעות כסף

תקופת החגים מתקרבת אלינו בצעדי ענק ואיתה נכנסת אופנת החגים. בתקופה זו אנשים רבים מתחילים לחשוב מה הם ילבשו לחג, אילו תכשיטים הם יענדו ומה יהיה האקססוריז המושלם לחג. רוצים להיראות מושלם לחג? עקבו אחר הטיפים בכתבה הבאה.

תקופת החגים מצליחה להלחיץ אנשים רבים בעיקר בזכות העובדה שהם צריכים להיראות טוב לקראת האורחים המוזמנים או לקראת ארוחת חג אליה הם מוזמנים. על מנת להיראות מושלם לחג ולקבל מחמאות בלי סוף ניתן לעשות כמה פעולות פשוטות ולא יקרות כגון לבחור תכשיטים מתאימים, לבחור פרטי לבוש תואם, אביזרי אופנה אופנתיים ועוד.

בחירת תכשיטים מתאימים

כאשר מתכוננים לאירוע, ענידת תכשיטים יכולה לעשות הבדל משמעוי ב"לוק" שלנו. היום יש תכשיטים בעיצובים שונים, בצבעים שונים ובגדלים שונים היכולים לעשות הבדל משמעותי. אחד הטרנדים המשמעותיים ביותר היום בעולם התכשיטים הוא טבעות כסף ותכשיטי כסף באופן כללי. תכשיטי כסף מסמנים משהו רגוע, צבע הכסף מצליח להשתלב כמעט בכל פריט לבוש. תכשיטי כסף וטבעות כסף בפרט מצליחים להעביר מסר של יוקרה, למרות שכסף נחשב זול יותר מזהב.
תכשיטי כסף יכולים להגיע עם אבני חן או יהלומים לבנים על מנת להדגיש את הניצוץ שלהם וכך למשוך את תשומת הלב לאותם תכשיטים כסופים.

שרשראות כפריט אקססוריז חובה

בדומה לתכשיטי כסף וטבעות כסף, שרשראות יכולות להיות פריט אופנתי מאד. היום קיים מבחר רחב מאד של שרשראות החל משרשראות שאנטי ועד שרשראות יוקרה. את השרשראות מומלץ להתאים לאופי הלבוש כלומר, במידה ולובשים בגדים מכובדים לאירוע אזי מומלץ שהשרשראות יהיו באותו סגנון – שרשראות זהב או שרשראות כסף. במידה והולכים לאירוע פשוט יותר ולובשים בגדים דומים לבגדי יום יום אזי מומלץ להתאים שרשראות פשוטות יותר עם אבני חן, חרוזים וכדומה.

צבע הבגדים

צבע הבגדים שאנו לובשים מסמל עלינו הרבה, לפי צבע הלבוש ניתן לנחש הרבה על האדם הלובש אותם. כאשר מדובר על ארוחות חג או אירועים דומים מומלץ ללבוש בגדים צבעוניים, לא מדובר על בגדים עם צבעים עזים המושכים את תשומת הלב אבל כן, על בגדים עם צבעים חזקים כגון אדום, ירוק או שילובים של כמה צבעים. אנשים נוטים בדרך כלל ללבוש בגדים בצבעים שגרתיים כגון בגדים שחורים, לבנים ובהירים. לקראת החגים נסו לשנות את לבוש שלכם לבגדים צבעוניים יותר, מלאי חיים ותראו את התגובות של האנשים הסובבים אתכם.

dress

אקססוריז מושלם

אם אתם רוצים להיראות מושלם או לנסות להתאים משהו חדש ללבוש והסטייל שבחרת לחג חשוב שתנסו להתאים לו אקססוריז נלווה כגון כובע יפה, תיק מתאים, בתקופת החורף נסו ללבוש צעיף, בתקופת הכיף לבשו משקפי שמש, בחורות יכולות לסויף סיכות שיער וכדומה. כל אלו יוסיפו ל"לוק" הכללי שלכם ויתנו טעם חדש, מיוחד ורענן.

סיכום

תקופת החגים מרובה באירועים משפחתיים, אירועים עם חברים ובילויים לכן חשוב לבחור בצורה נכונה את הלבוש שאנו בוחרים. מומלץ לחשוב קצת מחוץ לקופסה ולנסות ללבוש פרטים המכניסים לנו קצת חיים ומשהו שונה.