העסק שלך זקוק למערכת מכירה חכמה

העסק שלך זקוק למערכת מכירה חכמה

אתה מנהל עסק ושואף למכור את המוצר שלך או להעניק את השירות שלך, לכמה שיותר לקוחות. מה שחשוב להדגיש הוא שהליך המכירה עצמו צריך להיות הנוח והמתקדם ביותר שיש, דבר שמגלם בתוכו יתרונות לא מבוטלים: שיפור החוויה עבור הלקוח, חיסכון בזמן ובמשאבים או מניעת טעויות קריטיות. כל אלה עשויים להצעיד את העסק קדימה ולשפר את מאזניו במידה ניכרת.

החדשות הטובות הן שבנקודת הזמן הנוכחית, יש מגוון רחב של מערכות העונות על ההגדרות האלה – וכאן בדיוק מתחילים לדבר על מערכות התשלום החכמות, בראשן קופות רושמות וממוחשבות.

כל הפונקציות – במוצר אחד

מערכות תשלום חכמות לעסק, בין אם קופות רושמות מתקדמות ובין אם קופות ממוחשבות, מאפשרות לבצע באמצעותן שלל פעולות, החיוניות בכל עסק. זו הסיבה בגינה העיקרון המנחה של האיכותיות שבהן הוא All in One, שעה שהקופות כוללות בתוכן מסך מגע מתקדם, מקלדת מקשים נוחה ומדפסת המהווה חלק אינטגראלי מהמערכת הכוללת.

מה שחשוב להדגיש הוא שבעזרת כלים אלה, יכולה המערכת לחלוש, פשוטו כמשמעו, על כל היבטי העסק. בין הפונקציות המרכזיות שקופה מהסוג הזה כוללת בתוכה ניתן למנות ביצוע עסקאות, אשראי, שעון נוכחות, מערכת לניהול עובדים, אפליקציה לאישור שיקים, ממשק לטעינת כרטיסים או אפילו דפדפן באמצעותו ניתן לגלות ברשת האינטרנט. המערכות תומכות, בהמשך לכך, בסוגים המתקדמים (והמהירים) ביותר של תקשורת סלולארית הידועים כיום, לרבות תקשורת ADSL או GPRS מבית "בזק".

המשמעות הישירה של כך היא שהקופות המתקדמות מאפשרות ניהול מהיר, יעיל ומדויק של העסק, עם מינימום פוטנציאל לטעויות אנוש. זאת ועוד, מכיוון שהן מונעות את הצורך להצטייד במספר מכשירים נפרדים, אשר כל אחד מהם מבצע פעולה אחת, מתאפשר חיסכון בכספים ובמקום גם יחד. העובדה שהקופות מאפשרות לקבל תשלום באמצעות כרטיסי אשראי, מזומנים או שיקים מקלה אף היא על לקוחות העסק, כמו גם הופכת את קבלת התשלום מהם לפשוטה פי כמה.

התאמה מלאה לצרכי העסק

יתרון משמעותי נוסף של מערכות מכירה חכמות לעסק נוגע לאפשרות להתאים אותן למאפייני ולצרכי העסק הבסיסי. מעבר למערכת המובנית העומדת בבסיס כל אחד מהם, עומדת האופציה להגדיר בדיוק את המאפיינים הספציפיים של הקופה. אפשרות אחרת היא למצוא מראש קופות המיועדות מראש לעסקים בסדרי גודל משתנים (האבחנה המרכזית היא בין עסקים קטנים לגדולים), או לחילופין קופות המתאימות במארג התכונות שלהן לעסקים בתחום ספציפי.

ואיך אפשר בלי האבטחה?

כיאה לתחום רגיש דוגמת זה, ברור מדוע קופות ממוחשבות ורושמות צריכות לעמוד בדרגות הגבוהות ביותר של אבטחה: הסיוט הגדול של העסק, כמובן, הוא שפרטי כרטיסי האשראי של הלקוחות, למשל, יגיעו לצד שלישי. מהבחינה הזו ניתן להיות רגועים, שעה שהקופות המתקדמות עומדות בתקני האבטחה המחמירים ביותר, בישראל ובעולם גם יחד, ובכלל זה התקנים EMV ו-PCI V3 של בנק ישראל.