טלפון לוויני – חדשות לתרמילאים – להגיע למטייל בצרה בכל נקודה בעולם

טלפון לוויני – חדשות לתרמילאים –  להגיע למטייל בצרה בכל נקודה בעולם

 

אנחנו שומעים בחדשות כל הזמן על תרמילאים ישראלים שנקלעו לצרה במקומות נידחים ברחבי העולם. זה יכול להיות תרמילאי שהיה מעורב בתאונת דרכים בכבישי הודו או מי שיצא לטרק בדרום אמריקה ולא הצליח לחזור לנקודת ההתחלה בשלום.

גם אסונות טבע, גניבה של כסף או רכוש, מזג אוויר קשה או כל סיבה מקומית אחרת יכולה להוביל למצב שבו אותו תרמילאי לא מצליח להתמודד עם צרה כלשהי או ליצור קשר לקבלת עזרה. הפתרון: טלפון לווייני, שמאפשר לתרמילאי ליצור קשר עם המשפחה ועם נציגות בארץ בכל מצב ומכל מקום. בשורת הלוויין מגיעה למטיילים הישראלים באמצעות מגנוס לווייני, פיתוח ישראלי שמקל על המתח שביציאה אל הלא נודע.

מגנוס לווייני – כל היתרונות במכשיר אחד קטן

טלפון לוויני, בניגוד למכשירים סלולריים או למחשב הנייד, לא תלוי בקליטה סלולרית או בחיבור לאינטרנט, ואינו צריך אפילו חיבור אלחוטי. הוא מתחבר אל מערכות התקשורת הלווינית ויכול להעביר את המסר של התרמילאי, אשר נקלע לצרה וצריך להתריע על כך, לכל מקום בעולם מכל מקום בעולם, בלי תנאים.

העובדה הפשוטה הזו הובילה לפיתוח של מכשיר מגנוס לוויני, מכשיר קטן, שאפשר לקחת בכל תיק תרמילאים ואפילו לשאת על הגוף. המכשיר מאפשר לתרמילאי לשלוח מסרים דרך הודעות sms, מיילים ואפילו דרך הרשתות החברתיות מכל מקום בעולם לכל מקום אחר, בלי להיות תלוי בחסדי האינטרנט או הרשת הסלולרית.

עזרה למטיילים ישראלים בכל נקודה בעולם

מקרי החירום בהם נזקקים תרמילאים ומטיילים לעזרה הם לעיתים קרובות תוצאה של ניתוק, אי אפשר לקבל עזרה, אי אפשר ליצור קשר, נמצאים במקום שבו אין רשת סלולרית או שהרשת נותקה. לפעמים מדובר במצב שבו הולכים לאיבוד במקום כפרי וחסר תשתיות או מתמודדים מול איתני טבע לא קלים, במזג אוויר קשה.

טלפון לוויני מאפשר למטייל ליצור קשר תוך מסר מהיר ובקשה לעזרה. במקרה של מגנוס לווייני, כל מה שצריך המטייל לעשות הוא ללחוץ על כפתור מצוקה שמשדר הודעה של SOS למטה החברה בישראל. המטה אז מקבל את האיתות באופן מיידי ויכול ליצור קשר עם גורמי העזרה באותו האיזור ולהפנות אותם להענקת סיוע לתרמילאי.

היתרון הנוסף של המכשיר: הוא מאפשר לנו לזהות באופן מדויק היכן נמצא התרמילאי, כך שאם הוא לא יודע לתאר לנו איפה הוא נמצא או שהלך לאיבוד, המכשיר יודע לשלוח נקודת ציון מדויקת.

קשר רציף לכל אורך הטיול – בלי נייד ובלי אינטרנט

היתרון הברור של תקשורת לווינית בכל הקשור לתרמילאים בקצוות שונים של העולם הוא שאפשר לשמור על קשר כל הזמן, בלי שום מגבלה. במקרה של מכשיר מגנוס לוויני מדובר בקשר רציף עם המשפחה, הקרובים והחברים ועם כוחות ההצלה והחילוץ שיכולים להציל את החיים.