כרית ויסקו

כרית ויסקו

רבים מאתנו משתמשים בה לא מעט שעות בכל יום והיא זו שהופכת את השינה שלנו לנעימה ולמתוקה הרבה יותר. כרית השינה משמשת אותנו בשעות הלילה וגם בצהריים ויכולה להפוך את השינה שלנו להרבה יותר מוצלחת ובתנאי שהיא מתאימה לנו. כרית ויסקו היא אחד הפיתוחים הפופולאריים ביותר בשנים האחרונות בתחום כריות השינה ולו בזכות האופן שבו היא בנויה ויכולתה לספק לנו את המענה המושלם לשינה טובה.

מהי כרית ויסקו

כרית ויסקו היא כרית העשויה מחומר אלסטי, המספקת תמיכה מלאה לצוואר ולראש והופכת כל שכיבה במיטה לנוחה הרבה יותר. הכרית מתאימה את עצמה אל הראש על ידי יצירת שיפוע על פי מבנהו. את הכרית הזו אפשר למצוא בחנויות מזרונים באיכות גבוהה והיא נמכרת בטווח רחב של מחירים. מדובר בכרית נוחה מאד, כרית ששונה מהכריות הרגילות שמאבדות את צורתן בתוך פרק זמן קצר והופכות לרכות מאד. כרית הויסקו, לעומת זאת, שומרת על צורתה שהתקבעה תוך התאמתה לצורת הראש והצוואר וגם לזווית השינה. באופן זה היא עוזרת להפחית לחצים והיא מספקת את התמיכה המרבית הנדרשת במהלך השינה.

חשיבות התאמתה של הכרית הנכונה

אפשר למצוא כיום בשוק מגוון רחב מאד של כריות שינה, לצד כרית ויסקו. חלקן יקרות מאד וחלקן זולות. חלקן עולות כמה מאות שקלים בעוד שאחרות עולות עשרות בלבד. האפשרויות הן רבות ומגוונות והבחירה לא תמיד פשוטה. רבים מתפתים לרכוש כרית שינה זולה, שאחר כך משלמים עליה ביוקר. לעומת זאת, כרית אורתופדית, כרית המותאמת לכל אחד באופן אישי ומספקת לו את התמיכה הרצויה היא הכרית הנכונה, גם אם מחירה גבוה יחסית. הכרית איננה מתאימה בהכרח לכל אחד ולרוב לא תתאים לילדים או לאנשים נמוכים. היא עשויה מבד באיכות גבוהה ומשמשת גם כפתרון לסובלים מבעיות צוואר וגב. לפני שבוחרים את הכרית מומלץ לבדוק את האפשרויות הקיימות ואת המאפיינים של כל אחת מהן. כדאי כמובן לפנות אך ורק אל המומחים בתחום, אם האיכות היא פרמטר חשוב, וכן גם לערוך סקר שוק ולבדוק עלויות.

כדאי לדעת לפני הרכישה

בחנויות רבות, המציעות את כרית הויסקו, ניתן לקבל את הכרית לצורך התנסות של כמה ימים ולו כדי לבדוק את מידת התאמתה ואת יכולתה להשפיע על טיב השינה ועל איכותה. מדובר בפתרון מצוין לכל המתלבטים ולכל אלה שתוהים האם ההוצאה הגבוהה יחסית מצדיקה את עצמה. התנסות כזו מאפשרת לבחון את הכרית, לבדוק את מידת הנוחות שהיא מציעה ואת יכולת התאמתה אל הצרכים הקיימים. עבור אלה הסובלים מבעיות צוואר וגב מדובר בפתרון מצוין, העוזר להם בבחירה ומבטיח להם כרית בהתאמה מלאה! חשוב לדעת, למרות המחיר הגבוה – זוהי אפשרות נפלאה שיכולה לסייע לרבים ולמנוע בעיות עתידיות, שההתמודדות איתן אינה פשוטה (בעיות צוואר, בעיות גב ובעיות שלד נוספות).