מגנים לאייפון 4

מגנים לאייפון 4

עלות הסמארטפונים החדשים המיוצרים ויוצאים לשוק בשנים האחרונות הולכת ועולה ומאידך, הלחץ החברתי כמו גם נחיצותם של הסמארטפונים, נמצאים גם הם במגמת עלייה. אין ספק כי על מנת לעבוד וללמוד, לתקשר ולהעביר מידע באופן שוטף, בין אם לצרכים עסקיים ובין אם לצרכי הפנאי נטו, הסמארטפונים הם אלו העושים את העבודה באופן הטוב ביותר וקשה מאד להתנהל בלעדיהם. במקביל, עלות התיקון של הסמארטפונים עלולה להגיע לכדי מאות ואלפי שקלים ולכן, על מנת להימנע מפגיעה במכשירים רצוי לרכוש מגנים לאייפון 4.

ישנם כמה סוגים שונים של מגנים לאייפון 4 הנמכרים כיום בשוק הישראלי בפרט והעולמי בכלל. על מנת להימנע מההכרח לשלם סכומי כסף על תיקון מסך או כל פגם אחר במכשיר הסלולרי, חשוב לשמור כמה שניתן על שלמות הפלאפון. החברות המייצרות כיום מגנים לאייפון כוללות את case-mate, switch easy, incipio, speck, ואת zagg, כאשר לכל אחת מהחברות מספר סוגים שונים של מגנים בעלי יתרונות וחסרונות שונים.

מגנים קשיחים

מגנים קשיחים לאייפון 4 מיוצרים על ידי כמה חברות שונות ומעניקים הגנה מקסימלית למכשיר הסלולרי, ביחס למגנים אחרים. תודות לחומר הקשיח, נפילה של המכשיר הסלולרי אינה מסכנת אותו בשבירה וברוב המקרים – גם לא בשבירת המסך. יחד עם זאת, מגנים קשיחים מסכנים את המכשיר בשריטות ויכולים לפגוע באסתטיקה שלו.

מגנים אלסטיים

מגנים אלסטיים לאייפון הולכים ונעשים יותר ויותר פופולאריים וביניהן, הפופולארי ביותר הינו כיסוי הסיליקון המשווק במגוון עצום של דגמים ומראות, עיצובים חדשניים ומדליקים ועוד. מגני הסיליקון לאייפון 4 עמידים בטמפרטורות גבוהות ולכן נחשבים לעלי איכות טובה בשוק. החסרונות של מגנים לאייפון 4 העשויים סיליקון הם היותם דביקים לאבק ופחות נוחים לאחיזה. מסיבה זו ישנן כמה חברות אשר פסקו מלייצר מגנים אלסטיים לאייפון.

TPU

ה TPU הוא למעשה פיתוח של הסיליקון המוכר, אולם ללא החסרונות המאפיינים את הסיליקון. ה TPU אינו מושך אליו אבק ואינו דביק באחיזה. כמו כן, מדובר בחומר גמיש ונוח לאחיזה ולכן רבים מהמשתמשים באייפון 4 אוהבים אותו.