מדריך לקניית גריל גז

מדריך לקניית גריל גז

סביר להניח שלא תמצאו מכשיר בישול ביתי עם טווח מחירים רחב יותר מאשר גריל גז שמיועד לבישול בחוץ. המודלים הנפוצים נמכרים במחירים נמוכים ביותר שיכולים לטפס גם למחירים גבוהים, בלשון המעטה. וכיאה לכל תקציב אישי, כשאתם מחפשים לקנות גריל גז, המוטו המתאים ביותר שצריך להנחות אתכם הוא "אתה מקבל את מה שאתה משלם".

דגמים זולים של גריל גז מציעים מעט מאוד איכויות, הם מיוצרים בעלויות זולות, וברוב המקרים אינם שורדים שני קיצים. הם נראים יותר כמו אביזרי גינה או מרפסת מאשר כמו מכשירי בישול. יחידות אלו בנויות ממתכת דקה צבועה, ורכיבים מאולתרים זולים, שמבטיחים את אורך החיים הקצר שלהם. גם האחריות הקצרה לא מציעה רשת נרחבת של ביטחון.

ערפל מכסה את הגינה

גריל גז חזק מאפשר לכם ליהנות מארוחות הגינה שלכם. הוא מכיל מבער משביע רצון לצליית המבורגרים ונקניקיות, אך הוא פחות מוצלח לשימוש בבית, שכן הוא מדיף עשן סמיך שמערפל את כל הגינה. ועדיין, כשקיים צורך במכשיר נייד, אין שווה לו. אם אתם מחפשים גריל גז נייד, חפשו את הדגמים המובילים בשוק.

ההבדלים המשמעותיים בין גריל גז זול לבין גריל יקר הם הגודל של המכשיר ומקור הדלק. מכשירים חזקים ויקרים מתפקדים בכוח כפול מעמיתיהם הזולים, ולכן אלו הן אפשרויות חסכוניות ביותר למשפחות.

המטרה: גריל גז שיתאים למטרותיכם

דגמים זולים של גריל גז פועלים על פרופאן נוזלי המאוחסן במיכלי מילוי גדולים, בניגוד לצילינדרים קטנים וחד פעמיים. איכות הבנייה שלהם בינונית, וכוללת פלדה קלה או גופי אלומיניום. יחד עם זאת, ניתן לשדרג דגמים אלו באמצעות תוספת מבער, גם אם הוא פועל על עוצמה נמוכה.

רוב מכשירי הגריל גז הזולים כוללים סלילי בישול דקיקים המיוצרים מפלדה, שעשויים להתעוות כתוצאה מחשיפה לטמפרטורות גבוהות, או אף להתלקח.

כשאתם רוכשים מכשירים זולים, אתם יכולים לצפות לכל תרחיש שיכול להשתבש. כולל הפסקת הבישול במקרה הטוב, או התלקחות המבערים במקרה הפחות טוב. קניית גריל גז טוב היא בחירה במכשיר שיש לו כשלושה או ארבעה מבערים, משטח בישול מרווח, ואולי אפילו ארון אחסון ומבער נפרד בצד, המשמש למים רותחים או למטרות בישול עצמאיות אחרות.

גריל גז יקר: מקור לגאווה

גריל גז רחב וגדול מתגאה במשטח בישול שמספיק לביצוע כל משימות הצלייה שלכם. הוא יכול לבשל בו זמנית כעשרים המבורגרים. אם אתם מתגוררים בצפון הארץ, אתם זקוקים למכשיר חזק שיצליח להתחמם היטב ובמהירות באקלים הקר, בלי לשרוף בדרך את כל הגינה.

חשוב גם שתבינו שגריל גז יקר זמין בציפוי פורצלן או בציפוי פלדה שמונעים חלודה ואין צורך להחליף את הרכיבים שלו לעתים קרובות.

ציפוי האלומיניום הכבד או הפלדה המסיבית מאפשרים ניצול באיכות גבוהה של מבערי נירוסטה, שהם המאפשרים עמידות לטווח הארוך. חלקים של גריל גז שאינם מחזיקים מעמד למשך מספר שנים, גם לא מלווים באחריות הולמת של היצרן.