מהם ההבדלים בין סיגריות רגילות לסיגריות אלקטרוניות וופורייזרים

מהם ההבדלים בין סיגריות רגילות לסיגריות אלקטרוניות וופורייזרים

מעשנים רבים מתלבטים בין עישון סיגריה אלקטרונית או סיגריה רגילה. הסיגריה האלקטרונית מזכירה בצורתה סיגריה רגילה ומחקה את פעולת העישון אבל כוללת פחות ניקוטין. ההבדל העיקרי בין סיגריה רגילה לזו האלקטרונית בא לידי ביטוי בהימצאות עלי טבק – סיגריה שאינה רגילה לא מכילה עלי טבק וכך הליך הבעירה אינו מתרחש. בסיגריה קיימת סוללת ליתיום המשמשת לחימום ניקוטין נוזלי ההופך לאדים הנשאפים על ידי משתמשים.

האם סיגריה אלקטרונית נחשבת מסוכנת פחות מסיגריה רגילה

מעשנים רבים מעדיפים לעשן סיגריה אלקטרונית על פני סיגריה רגילה, אבל לפי מחקרים שנערכו בתחום, סיגריה שאינה רגילה לא ממש מסייעת בגמילה אלא עשויה לעודד עישון. מחקרים אשר נערכו בארצות הברית הראו כי במדינות בהן סיגריה האלקטרונית פופולרית למדי חל זינוק משמעותי בהיקף המעשנים.

 מהו יתרונה הגדול של הסיגריה האלקטרונית

יתרונה המרכזי של סיגריה אלקטרונית (לדוגמאות) בא לידי ביטוי במהותה של הסיגריה – לא מדובר בסיגריה רגילה אלא במוצר אלקטרוני הדומה לסיגריה רגילה אך מפחית את כמות הניקוטין שניתן לשאוף ישר לתוך הגוף. אם תרצו, סיגריה מסוג זה יכולה לעודד את הפסקת העישון באמצעות שחרור של מנות ניקוטין קטנות אשר מסייעות לגמול את הגוף מעישון.

 נוסף על כך הסיגריה כוללת יתרונות נוספת

נוסף על היתרונות אשר מנינו כעת, סיגריה אלקטרונית כוללת יתרונות נוספים כמו חוסר ריח חזק וכך מסייעת במניעת השמנה כתופעת לווואי. הסיגריה אינה מזיקה לנגמלים מעישון. עבור מעשנים רבים מדובר ביתרונות מהותיים למדי.

 מהו וופורייזר

בשנים האחרונות התרגלנו לשינוים מרחיקי לכת בתחום הטכנולוגיה החל מסמרטפון ועוד וכעת השינוי מגיע גם לענף העישון. בקרב מעשנים רבים ניתן לראות את השינוי הבא לידי ביטוי בוופורייזר- צריכת ניקוטין באידוי אשר הולכת ותופסת תאוצה בקרב מעשנים רבים בשל האלגנטיות וקלות השימוש. במידה ואתם נמצאים בדרכים במשך שעות רבות, הרי  מדובר באחת האפשרויות הטובות ביותר לאנשים המעוניינים לאדות באופן דיסקרטי מחוץ לבית. נוסף על כך, גם מהירות החימום וזמן השימוש בסוללה משפיעים רבות על חווית הקנייה.

  יש להקפיד ולרכוש סיגריה אלקטרונית במקום מומחה לכך

את כל אותם תכשירים יש לקנות אך ורק בחברות מקצועיות המתמחות בייבוא ושיווק של מוצרים מהסוג הנ"ל. אותן חברות הינן בעלות ניסיון רב שנים בתחום ויש ביכולתן להציע מוצרים משובחים להפליא. ההמלצה היא לבצע סקר מקיף במטרה לבחור את החברה המקצועית ביותר אשר מציעה את המוצרים הטובים ביותר.

התייעצו עם אנשים אשר רכשו את המוצר

ניתן להתייעץ עם אנשים אשר רכשו את המוצרים השונים ויש ביכולתם להמליץ לכם על מקום איכותי לרכישת המוצרים. התייעצות עם אנשים אחרים תסייע לכם לדעת כי מדובר בחברה מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום.