מצעים למיטת תינוק – כשהמצעים אורגניים אין אלרגיות

מצעים למיטת תינוק – כשהמצעים אורגניים אין אלרגיות

 

אחת התופעות הכי קשות בשנה הראשונה של התינוק הן אותן רגישויות שמתגלות מחודש לחודש. כך למשל אלרגיות לבדים מסויימים, פצעים על העור בגלל שינויים של מזג אוויר, רגישות לאבק ולכלוך ועוד. חלק מהאלרגיות שיכולות להתפתח עלולות להיות קשות במיוחד.

עורו של התינוק וגם המערכת החיסונית שלו עדיין עדינים ולכן חשופים לכל הדברים שעלולים לגרום לרגישות. בגלל שהתינוק מבלה לא מעט שעות בשכיבה על מצעים – בין אם מדובר במצעי העריסה, מצעים למיטת תינוק או לעגלה, אנחנו חייבים לרכוש מצעים שיפחיתו כמה שניתן את האלרגיות והרגישויות האלו.

אילו מצעים כדאי לבחור?

קניית מצעים למיטת תינוק שמאפשרים לתינוק לישון בשקט מבלי לסבול מאלרגיות ורגישויות ולהורים לישון בשלווה כי התינוק שלהם ישן טוב יותר הם מצרך נדיר, אבל בשנים האחרונות יש מודעות רבה יותר לחשיבותם של מצעים איכותיים, במיוחד עבור תינוקות.

המצעים שמומלץ לרכוש למיטת תינוק הם מצעים אורגניים. מצעים אורגניים עשויים מכותנה טבעית ונעימה, רכה ומבודדת חום וקור. הכותנה האורגנית היא גם היפואלרגנית ולכן מרחיקה את קרדית האבק שהיא מפגע שנמצא כמעט בכל בית ודברים אחרים שיכולים לגרום לרגישויות.

כיוון שחלק מהרגישויות והאלרגיות של התינוק מגיעות במהלך שינויי מזג אוויר, חשוב לבחור במצעים אורגניים שמבודדים לחות, קור וחום. התינוק מזיע פחות בקיץ ונותר חמים ונעים בחורף וכך נמנעות לא מעט תופעות לא נעימות שמעסיקות את ההורים.

כיצד תדעו שאתם קונים מצעים אורגניים?

מצעים אורגניים הם כאמור מצעים שעשויים מכותנה איכותית, 100 אחוז כותנה ולא פחות מכך. בדים שאינם 100% כותנה כוללים בדרך כלל תוספות סינטטיות שיכולות להזיק לתינוק. לכן חשוב לבדוק שבוחרים מצעים למיטת תינוק שמסומנים בתווית המצהירה על 100% כותנה אורגנית, ללא חומרים סינטטיים.

בנוסף, כדאי להרגיש את המצעים. הם צריכים להיות רכים ונעימים למגע. אם אתם חשים שהמצעים קשים מדי, מבריקים מדי, או מרגישים פחות כמו בד ויותר כמו ניילון, כנראה שהם לא עשויים מכותנה אורגנית ולכן כדאי לוותר עליהם.

הדרך הטובה ביותר לוודא שאתם רוכשים מצעים אורגניים היא לפנות לחברות מתמחות שמשווקות סטים של מצעים למיטת תינוק. חברות שמציעות רק מצעים אורגניים איכותיים הן כתובת בטוחה יותר מכל רשת כללית או ספק לא מוכר. ביחרו בחברה איכותית, עם ניסיון, שאתם יכולים לראות את איכות המוצרים, לגעת ולהתרשם.

למה זה חשוב?

כשהמצעים אורגניים אין אלרגיות וזו הסיבה הבסיסית ביותר לרכישת מצעים אורגניים. אף אחד מאיתנו לא רוצה שהתינוק שלו יסבול מרגישויות ותופעות של אלרגיה ולא יוכל לישון טוב בלילות. אנחנו רוצים לעשות הכל כדי שהתינוק יזכה בשינה בריאה ויוכל לקיים חיים בריאים ככל האפשר. מצעים אורגניים הם תוספת איכותית וחשובה לכל בית שבו ילדים בריאים והורים רגועים חיים בכיף.