מתקני חצר לילדים – פינת חמד בחצר הבית

מתקני חצר לילדים – פינת חמד בחצר הבית

כל הורה יודע, שכיום אין זה כה פשוט להעסיק את הדור הצעיר. הילדים של היום מחוברים נון סטופ למחשב ולטלוויזיה, וכדי להוציא אותם משם זקוקים למשהו מלהיב במיוחד. כמובן שאפשר ללכת לגינה, חוויה מפעילה ואטרקטיבית לכל הדעות. אך גם לשם כך, עליכם להתלבש ולהתארגן, להכין כריכים ומים, להלביש את ילדיכם וכשהתעייפתם מכל ההכנות – לשנס מותניים ולצאת החוצה. אם כן, מה דעתכם שבמקום להגיע לגינה, הגינה תגיע אליכם? מתקני חצר לילדים שלכם – מפעילים אותם ללא הפסקה בלי לצאת מהבית כלל!

לשעות רבות של הנאה

כן, קראתם נכון. ניתן לרכוש סוגים שונים של מתקני חצר לילדים שהינם איכותיים ביותר. תוכלו לבחור בין מתקני חצר העשויים מעץ מצופה או מעץ מלא. מתקני חצר לילדים הם קומפקטיים ומתאימים הן לגינות קטנות (החל מגודל של 20 מ"ר) והן לגינות גדולות במיוחד, והם עומדים בכל תווי התקן הרלוונטיים לבטיחות ואיכות. אם הנכם חושבים שמדובר בסך הכול במתקנים הכוללים סולמות ומגלשות, טעות בידכם. ניתן לרכוש ולהזמין מגוון סוגי מתקני חצר לילדים שיספקו לילדיכם (ואף לכם) שעות רבות של הנאה: מבצרי עץ הכוללים קירות טיפוס וסולמות, נדנדות לולייניות, ארגז חול, מגלשות גלים ומגלשות רגילות ועוד ועוד. הבסיס הוא תמיד בית העץ ומסביבו נבנות כל האטרקציות המלהיבות.

פעילות גופנית – הבסיס לבריאות

כל הורה מחויב להעניק את הטוב ביותר לילדיו, וידוע שככל שהילד מפעיל את הגוף מגיל צעיר יותר, כך הוא מבסס לעצמו בריאות איתנה לאורך שנים. כשאתם רוכשים מתקני חצר לילדים וממקמים אותם בגינה או בחצר הבית, אתם מאפשרים לילד שלכם להיות פעיל לאורך כל היום. המתקנים מתוכננים כך, שכל ילד ימצא בהם את הפעילות הגופנית המועדפת עליו: יש נדנדות מסוגים שונים לפיתוח תנועתיות, קירות טיפוס לאוהבי אתגרים, מגלשות לחיזוק הביטחון העצמי ועוד. לאחר שילדכם יפתח שגרה יומיומית של שימוש במתקנים אלו, תוכלו להבחין בשינויים מבורכים: ביטחון עצמי מוגבר, מרץ, קלילות, גמישות והרגשה כללית משופרת. מה שבטוח, שכשאתם משקיעים ורוכשים את מתקני החצר לילדים אתם מבטיחים לילדכם שעות רבות של הנאה לצד בריאות איתנה. אצלנו תוכלו לרכוש מתקני חצר ואביזרים נלווים (בתי עץ, קירות טיפוס, סולמות, נדנדות ועוד) המתאימים לכל גיל ולכל גודל חצר. מתקני החצר שלנו מגיעים עם הוראות להרכבה עצמית מה שמאפשר לכל אחד לחסוך את עלות ההקמה ולהרכיב את המתקן בכוחות עצמו. המתקנים שלנו עשויים מציפוי עץ או מעת מלא מה שגורם להם להיות עמידים במיוחד כנגד פגעי מזג האוויר ובלאי מתמשך. אם טובת ילדכם חשובה לכם – אתם מוזמנים ליצור קשר.