איך מכינים מצגת וידאו?

איך מכינים מצגת וידאו?

כיום, כמעט בכל כינוס או אירוע נהוג להציג מצגת וידאו. אם זה כינוס עבודה שם אנחנו מציגים הסברים שונים הקשורים לעבודה ואם זה באירועים משפחתיים כמו בר מצווה, בת מצווה ואפילו חתונה – יש כאלה המציגים מצגת נחמדה או קליפ על החתן או הכלה. עריכת המצגת היא מלאכה לא קלה ולשם כך עלינו לפנות אל אנשי מקצוע היודעים כיצד להכין מצגת כזו. הם אמורים להכיר היטב את התוכנות המיועדות לצורך כך ולדעת איך וכיצד להשתמש בכל הכלים שהתכנות הללו מציעות.

מה צריך להביא לעורך המצגות?

אז החלטנו לפנות אל עורך וידאו מקצועי על מנת שהוא יערוך עבורנו קליפ מרהיב לרגל האירוע שלנו או לחילופין מצגת ברורה ומסבירה לרגל כינוס צוות העובדים שלנו. מה אנחנו למעשה אמורים להביא לעורך הווידאו?

כל מי שקצת מבין בעריכת וידאו יודע כי בקליפ קצר אפילו כזה שיהיה באורך של דקה יש מקום להרבה מאוד חומר. עריכה של דקת וידאו אורכת שעות רבות של עבודה והיא כוללת כמות גדולה ובלתי נתפסת של חומר. על כן, בראש ובראשונה עלינו להגדיר לעצמנו ולעורך הווידאו מהו אורך הקליפ המצופה וכמה זמן אנחנו רוצים שהוא יארך. חשוב לזכור כי מצגת או קליפ זהו לא סרט שאמור לארוך זמן רב והוא חייב להיות תמציתי ומסכם. אך כמובן שגם עבור קליפ באורך מינימלי שכזה אנחנו זקוקים לכמויות של חומר אשר אותו עלינו להגיש לעורך הווידאו.

עלינו להביא את כל החומר המוסרט הרלוונטי הנמצא ברשותנו ואת כל התמונות שיש לנו בנושא כאשר מובן שעדיף להגיש את כל אלו באיכות גבוהה ובכרטיסי זיכרון אשר אותם ניתן יהיה להזין ישירות אל המחשב. אם יש לנו תמונות מודפסות שאין לנו אותם בכרטיסי זיכרון יהיה עלינו לבצע  סריקת אלבומי תמונות באופן איכותי. כדאי לברר עם עורך הווידאו האם הוא זה שיבצע את הסריקה באמצעות הכלים המקצועיים אשר נמצאים ברשותו.

תיקונים ושינויים

חשוב לסכם מראש עם עורך הווידאו בדבר הנוהל בביצוע תיקונים. כל עורך וידאו עובד בצורה אחרת ויש כאלו שיגבו מחיר מיוחד עבור תיקונים שהם מעבר למינימום. יש כאלה שיבקשו תוספת על כל שינוי כאשר בסיכום עשויים התוספות הללו לייקר מאוד את העריכה של הקליפ. על כן, חשוב וכדאי לסכם מראש מחיר גלובלי עבור כל העבודה כולל כל התיקונים האפשריים בכדי לחסך הפתעות בסיומו של התהליך.

למידע על סריקת תמונות, ככנסו לאתר: זיכרון צילומי בכתובת:http://www.memoriz.co.il/סריקת-תמונות