בניית אתר וורדפרס תוך פחות משעה

בניית אתר וורדפרס תוך פחות משעה

כיום בניית אתר וורדפרס תוך פחות משעה היא בהחלט אפשרית!

בעבר בניית אתרים איכותיים, אתרים שנראים מקצועיים, אתרים שמנועי החיפוש והגולשים אוהבים, היו כרוכים בפניה לחברה מקצועית לבניית אתרים או למתכנת, בתשלום שכר טרחה גבוה מאוד, בעבודה רבה עם מעצבים גרפיים, מעצבי ווב, מנהלי אתר ובעוד הרבה כאב ראש והשקעה של זמן ואנרגיה. לעומת זאת, בימינו יש מערכות חינמיות וידידותיות בהן ניתן להשתמש כדי לבנות אתר יפהפה, מקצועי וטוב תיק תק, ולא פחות חשוב מכך, בעצמכם! לבד, מבלי להזדקק למתכנת.

וורדפרס היא המערכת החינמית הטובה והמובילה בעולם לבניית אתרים. מאות אלפני אתרים בעולם נבנו על וורדפרס, והיום, גם אתם יכולים לבנות אתר מדהים תוך פחות משעה!

אחסון אתר וורדפרס – האם עדיף על שרת בארץ או בחו"ל

בניית אתר וורדפרס תוך פחות משעה מאפשרת לכם להקים אתר מדהים, לבד ובחינם. אבל כפי שציינו קודם לכן, על אחסון צריך לשלם. ועדיין מדובר באפשרות הכדאית, הטובה והמשתלמת ביותר.

העניין באתרי וורדפרס זה שהמצב המיטבי עבורם ברמת הפעילות התקינה, איכות גלישה וחווית גולש, היא כאשר האתר מאוחסן במיקום גיאוגרפי רלוונטי לקהל היעד אליו הוא פונה. למה הכוונה, אם קהל הגולשים של האתר שלכם נמצא בישראל, רצוי שהאתר שלכם יאוחסן בשרת בארץ ואל בחו"ל, אחרת בהחלט יתכנו בעיות בגלישה.

בעניין זה, לא יהיה נכון להתפשר על מיקום השרת עליו תאחסנו את האתר שלכם.

בניית אתר וורדפרס תוך פחות משעה ובחינם!

בניית אתרי וורדפרס בקלות, ביעילות ובמהירות, אפשרית היום לקהל הרחב ברחבי העולם. תוכלו לבנות אתר מדהים מכל סוג – אתר חנות, אתר תדמית ועוד, לבדכ, הודות לממשק המערכת הידידותי והנוח למשתמש. פעם עוד היה צריך להבין וורדפרס, היום גם זה כבר שייך לנחלת העבר.

אתם נכנסים למערכת, בוחרים תבנית, מסדרים אותה ומעצבים אותה באמצעות תוסף עיצבו נוח, מעדכנים תמונות ותכנים (טקסטים), וזה הכל. האתר שלכם מוכן והוא באוויר. כל הטוב הזה ללא עלות. הדבר היחידי שתצטרכו לשלם עליו הוא על אחסון האתר בשרת. כל אתר באוויר חייב להיות מאוחסן על שרת. בארץ יש הרבה מאוד חברות אחסון שמציעות חבילות אחסון בחוות השרתים שלהן, ולחלופין ישנן חברות מחו"ל שמציעות חבילות אחסון גם הן, ובמחיר זול יותר. אל תטעו לחשוב שאפשרות האחסון בחו"ל כדאית יותר משום שהיא זולה יותר. זה לא נכון, במיוחד כאשר מדובר באתרי וורדפרס, ונפרט על כך בהמשך.