כך תפרסמו בגוגל במינימום עלויות

כך תפרסמו בגוגל במינימום עלויות

הפרסום בגוגל כבש את העולם

בעבר היינו רגילים לראות פרסומות בטלוויזיה, בעיתונות ובשלטי חוצות. פרסומות אלו קיימות גם היום אך תקציבי הפרסום הולכים יותר ויותר למקומות שאנחנו מבלים כל היום, באינטרנט, ואין אתר אינטרנט שאנחנו גולשים בו יותר מאשר גוגל. אמנם גם בפייסבוק אנחנו נמצאים זמן רב ביממה וגם בו ניתן לראות שהפרסום בפייסבוק משתלט על שולי האתר, אך את השאלות והבעיות שלנו אנחנו מחפשים בגוגל. לגוגל יש יתרון אחד משמעותי שטמון בשימוש בו: מנוע החיפוש. כשאתה יודע מה אנשים מחפשים, הפרסום יותר אפקטיבי.

 

כך תפרסמו בגוגל במינימום עלויות

  • פרסום בגוגל הוא פרסום שיכול להיות יקר למדי וזה אחד החסרונות שלו. פרסום כזה עולה בממוצע בין כמה שקלים לכמה עשרות שקלים לכל קליק ואם תרצו קמפיין פרסומי כולל תצפו להיפרד מסכום כולל גדול יותר. כדי לפרסם בצורה יעילה יש כמה שיטות כאשר השיטה הראשונה היא פשוט לפרסם בדיוק איפה שאתם צריכים. מנוע הפרסום של גוגל מאפשר לפרסם רק לפי מילות החיפוש המדויקות שאנשים מחפשים את תחום הפעילות שלכם ואם תפרסמו רק בביטויים האלו – תשיגו יעילות רבה יותר.
  • אם אתם מספקים שירותים רק באזור מסוים בארץ חשוב מאוד לצמצם את אפשרויות החיפוש כדי להשיג לקוחות רק באזור הרלוונטי. ניתן להגדיר מילות חיפוש ספציפיות יותר וניתן גם לתחם את הפרסום גם לפי המיקום הגיאוגרפי של המשתמש. חשוב לדעת שכיום הפרסום לפי המיקום הגיאוגרפי הוא עדיין לא הכי מדויק).
  • שיטה נוספת לבצע חשיפה בגוגל לקהל הרלוונטי היא לעשות לאתר קידום אורגני. השורות הראשונות במנוע החיפוש הן תמיד בצבע צהוב בהיר, מה שאומר שמדובר בפרסומות שנקנו בכסף אך כל שאר הדירוג בעמוד הראשון בגוגל נקבע לפי פופולריות האתר מה שיכול להציב את האתר של העסק שלכם או של המשרד שלכם בשורות הראשונות וייתן לו יותר חשיפה ויותר לקוחות.

איך להגיע לדירוג הראשון בגוגל?

לדירוג הראשון בגוגל, כמובן אחרי כל הפרסומות שנקנות בכסף, יש צורך להפוך את האתר לפופולרי ואיכותי. הפופולריות נקבעת לפי מגוון רחב של פרמטרים והדברים המרכזיים שבהם על קצה המזלג הם התאמת האתר לגוגל, הוספת תוכן איכותי, וקישורים רלוונטיים וחזקים שמפנים לאתר. בדרך זו האתר יופיע במנוע החיפוש במקום גבוה וחשוף יותר.

משתמש שמחפש את תחום העסק שלכם ויכנס לאתר אחרי שהוא ידורג בעמוד הראשון, במידה והאתר עונה לצרכים שלו סיכוי גבוה שהוא יצור אתכם קשר .