מתקדמים לעבר כרטיס ביקור דיגיטלי

מתקדמים לעבר כרטיס ביקור דיגיטלי

אחד מהדברים שכל עסק או עצמאי מתחיל חושבים עליו ובנוסף גם מבצעים במהרה הינו כרטיס הביקור, בכרטיס הביקור שמים את הפרטים על העסק, כמו טלפון, כתובת, אתר אם יש ועוד מידע שרלוונטי.

עלויות הכרטיסים נעות בין מאות שקלים לבין אלפי שקלים, תלוי בסוג הכרטיס, התמחור הוא בד"כ על פי כמות הכרטיסים, האם מודפס על צד אחד או שני צדדים וכמובן עלויות של עיצוב גרפי.

הרבה פעמים על מנת לחסוך בעלויות אנשים מעצבים את הכרטיס לבד ושולחים להדפסה, חלק מצליחים יותר וחלק פחות, אבל עדיין יהיה לכם את עלויות ההדפסה עצמה.

עברתם מקום? שיניתם מספר טלפון? מה עכשיו?

אחד מהחסרונות הבולטים בכרטיסי הביקור הוא חוסר הגמישות והעריכה, כאשר אתם משנים משהו שקשור לעסק שלכם כמו מקום המשרד או הטלפון אתם נמצאים בבעיה, למרות שיש הרבה רעיונות מקוריים כמו לכתוב את המספר הנכון על הכרטיס עצמו , עדיין זה נראה לא טוב ולא מקצועי ותצטרכו לזרוק לפח את כל עשרות/מאות הכרטיסים שיש לכם עם הכתובת הקודמת או המספר הקודם, מהלך מאד לא כלכלי וכמובן שתצטרכו להדפיס לכם כרטיסים חדשים מה שיגרום הוצאות נוספות.

בנוסף – היום מתמעטים האנשים שהולכים עם כרטיסי ביקור שהם קיבלו מאנשים אחרים בארנק, משום שזה לא נוח וממלא את הארנק וגורם לו להיות "שמן" עד שלפעמים קשה מאד להכניס אותו לכיס של המכנס, אז בד"כ האנשים פשוט מסננים את הכרטיסים וזורקים לפח מה שהם לא צריכים או לא שימושי עבורם  וככה הפסדת עוד לקוחות פוטנציאליים.

אז מה הפתרון???

אז כמו כל דבר שמתפתח עם הזמן הקידמה הגיעה גם לתחום הכרטיסים, היום השם הנפוץ בעולם כרטיסי הביקור הינו כרטיס ביקור דיגיטלי.

כרטיס ביקור דיגיטלי הינו כרטיס מעוצב שיושב על שרת אחסון – ניתן למצוא בו את כל המידע שיש בכרטיס רגיל והרבה יותר, הוא נשלח באמצעות הנייד לכל לקוח שתרצו בלחיצת כפתור, בנוסף ניתן לשמור אותו כאיש קשר בנייד.

בין שלל האופציות והאפשרויות שתמצאו בו – אפשרות ניווט בוויז למקום העסק, שליחת הודעות טקסט או וואטסאפ וגם שימוש במיילים והתקשרות טלפונית ישירות לבית העסק.

ניתן לעדכון בכל עת

היתרון הגדול ביותר שיש לכרטיס הדיגיטלי על הכרטיס הרגיל הוא באפשרות לערוך ולעדכן את הכרטיס בכל עת שתרצו, החלפת טלפונית, שינוי כתובת והוספות אפשרויות חדשות לכרטיס – הכל בקלות ובמהירות ללא צורך להוציא המון כסף על דפוס ועיצוב.

התקדמו גם אתם לכרטיס ביקור דיגיטלי.