8 טיפים כדי לבחור חברת קידום באינטרנט

8 טיפים כדי לבחור חברת קידום באינטרנט

בחירת של חברת קידום זאת החלטה שצריכה הרבה מחקר מאחוריה, הרבה חברות שמתעסקות בתחום עדיין עובדות בשיטות ישנות ולא מועילות, לא רק זה, אלה גם פוגעות, אם אתם רוצים להיות בטוחים בהחלטה שלכם נראה לכם 10 טיפים לבחירה.

 

העסק שלך


חברת קידום טובה לוקחת את הזמן הנכון כדי להבין וללמוד את מודל העסק שלך, מטרות ויעדים, כמו גם כן את המיקום הנוכחי בהשוואה למתחרים שלך כדי לתת לך את הייעוץ המתאים כדי לתכנן אסטרטגיה שיווקית אונליין.

 

שיווק באינטרנט או רק קידום אתר?


חברת קידום אתרים בגוגל לא תתקבע בצרות בעת החיפוש הנכון לחברה שלך, היא תדע לכוון אותך ולהמליץ לך מה כדי לך לעשות, אם רק שיווק, רק קידום או אולי שתיהם ביחד, יש הבדל בין שיווק באינטרנט וקידום אתרים. לא להתבלבל.

חקר האתר שלך


החקר הזה יכול לעזור לך לבחור בחברת קידום הכי טובה בשבילך, בכך מדובר על ביקוש דו"ח האתר ועדכון הבעיות שהם רואים בה. בעיות אינדוקס, כמות הקישורים הנכנסים, פרופיל התר, בעיות טכניות, אם הם עושים זאת אז הם חברה רצינית.

בדוק את המיקום שלהם בגוגל


תעשה חיפוש ב"אינקוגניט" עם מילת המפתח "חברת קידום" או משהו דומה. מצב תקין הוא שהחברה שלך תופיע בין המקומות הראשונים, אם לא ככה המצב, איך הם יעשו כדי למקם אותך ראשון?

חפש לקוחות אחרים שלהם


תבקש רשימת לקוחות שלהם ומילות מפתח כדי לבדוק את המיקומים שלהם, אם אתה מגלה דברים מוזרים או שהם לא רוצים לספק לך את המידע הזה, עדיף תחפש חברה אחרת.

תנאי שימוש שלהם


מה קורה בעתיד ואתה מחליט לבטל את השרות שלהם? תבדקו את כל הדברים לעומק כמו למשל הסרה של קישורים אחרי שאתם עוזב, תוספים מותקנים באתר ותדאג להחליף סיסמה בסוף.

מיקום והנאה

ישנם חברות שעוסקות רק בקידום אבל יש אחרות שגורמות לך ליצור קשר עם הלקוחות ישיר, בנושא זה תבדוק קודם כל מה מתאים לפרופיל העסק שלך ואז תגיד את זה לחברה. יש הבדל בין 2 אלה.

חוות דעת


נקודה קריטית, כשמדובר על בחירת של חרת קידום הכי טוב לבדוק עם הלקוחות שלהם ישירות ולברר על השירות שלהם, ולשמוע מה יש להם להגיד, אל תסתפק בחוות דעת אחת, חפש לפחות חמש או שש. תשאל מה המידת התקשורת אצלם למשל ואיך הם עוזרים בעת צרה.