איך לבחור ריהוט גן בסגנון שמתאים לעיצוב הבית

איך לבחור ריהוט גן בסגנון שמתאים לעיצוב הבית

אם יש לכם דירת גן, תוכלו לרוות לא מעט נחת באחזקת והחזקת גינה פרטית משלכם. בית פרטי שיש בו גם גינה, ימלא ויעשיר אתכם ומאידך, יש כמה דברים שחשוב לדעת לפני שמשייכים את ריהוט הגן לעיצוב הבית. אז מה צריך לקחת בחשבון ומה פחות? כיצד ניתן להפוך את הגינה לשימושית, פרטית ויפה בו זמנית? הנה כמה דברים אודות בחירת ריהוט גן בהתחשב בעיצוב הבית.

כפי שהבנתם, זה לא קשור רק לאורחים שאולי יגיעו לברביקיו מדי פעם, אלא זה גם הנוחיות שלכם והנראות המושלמת בסופו של יום. אז מה נדרש מכם לעצב גינה בבית?

כאשר אתם בוחרים ריהוט גן לבית, חשוב להתחשב בגודלו וכך למעשה לבחור שולחנות בגודל המתאים. לקפה, ראוי לבחור שולחנות קטנים וכן כסאות מתאימים, ערסלים, נדנדה, שמשיות ומערכת ישיבה איכותית המותאמת לכל אקלים.

כלל ראשון הינו חומרי הגלם, חשוב לבחור ריהוט גן מושלם במראה ובעיצוב ומאידך, שלא יפגום בחוויית השימוש. יפה ככל שיהיה, לפני שאתם קונים וודאו את היתרונות והחסרונות של אותו חומר גלם נבחר. העניין של בחירת חומר הגלם הינו קריטי ביותר משום שאם לא בודקים, עלולים להינזק מטמפרטורה גבוהה או לחילופין נמוכה מדי. כאמור, ככל שטיב החומר גבוה יותר כך גם המחיר ומאידך- זה משתלם כדי לשמור על חפצי הנוי והריהוט לטווח הארוך לא משנה מה מזג האוויר הנתון.

למען עיצוב הבית והגינה, חשוב ואף מומלץ למצוא ריהוט גן מגוון החל מכמה חומרי גלם, כאמור, מתכן או עץ בשילוב פלסטיק. לצד זאת, חשוב לבחור חומרים עמידים בלחות, רטיבות עם בלאי ארוך יותר.

בחירת הצבעים של הריהוט זה השלב הבא שרצוי לדבר עליו וזה יותר בפן העיצובי. לצד בחירת הריהוט המתאים לחלל גדול או קטן, פתוח או סגור, חשוב מאוד לבחור גם את הצבע המתאים.

לצורך העניין, אם אתם בוחרים גוונים של כחול, חום או אפילו וורוד מעושן, תגלו כי אלו צבעים שגם מקשטים את הבית בזכות צבעים אופנתיים ואלגנטיים. אם פעם היה השחור הנבחר, שהרי היום תפס את מקומו האפור והוא מביא עמו פרשנויות אחרות ואלגנטיות אחרת. נכון להיום, יותר ויותר אנשים משמשים בצבעי אפור כדי לצור עומק ולא רק בבית אלא גם בריהוט הגינה עצמה. שימוש בצבעים אפורים מעניק מראה רענן וביכולות להפוך כל בית או גינה בעלי מראה שגרתי למראה מעוצב, אלגנטי ובעיקר מאופק עם ניחוח אירופאי מושלם.

צריכים לעצב את הגינה שלכם בהתאם לעיצוב הבית? יישמו את הצבעים האפורים ותנו לגינה ולבית שלכם את המראה האלגנטי המושלם. לצד זאת, אל תשכחו לבחור חומרי גלם העמידים בכל סערה.