ארונות הזזה- הפתרון האידיאלי

ארונות הזזה- הפתרון האידיאלי

רוב הבתים בארץ, ובמיוחד אלו החדשים דווקא, לא מתפארים בחדרי שינה גדולים מדי, ומשום כך רבים מאיתנו נאלצים למצוא פתרונות אחסון יצירתיים לבעיית חוסר המקום והצפיפות. פתרון אידיאלי לניצול מקום נכון לאחסון הוא שימוש בארון הזזה לבגדים.

ארונות הזזה הינם בעלי שתיים עד שלוש דלתות אשר מחליקות משמאל לימין ופותחות בפנינו את תכולת הארון. בפעולה זו פתיחת הארון לא גוזלת מאיתנו מקום מיותר בחדר ומאפשרת לנו ניצול מירבי של החלל וחופש לעצב את החדר באופן אידיאלי ומשוחרר יותר.

ארון בגדים בעל דלתות הזזה ניתן למצוא בשלל גדלים ומגוון עיצובים מותאמים אישית לצרכי הלקוח. ארונות בעלי דלתות הזזה רחבות יוצרות מראה יוקרתי ומרשים יותר, כאשר מאחורי הדלתות מצויים תאים רחבים אשר אותם ניתן לחלק למספר תאי משנה ברחבים שונים וכך ליצור סידור פנים מאורגן ומותאם באופן מושלם לצרכי הלקוח. בסידור הפנים אנו עושים שימוש מושכל במתקנים שונים כגון: מגשי נעליים, עמוד תלייה לחולצות ומעילים, מתקן לתליית חגורות, מגירות קטנות ועוד מגוון אפשרויות אינסופי.

יתרון נוסף וחשוב של ארון הזזה הוא מגוון האפשרויות הקיימות בעיצובן של הדלתות. דלתות הזזה מאפשרות שימוש בכמעט כל חומר גלם אפשרי ומהווה חלק בלתי נפרד מהאסתטיקה של חדר השינה שלנו. פורמיקה, זכוכית, מראות, בדים שונים, פורניר ועוד שלל חומרים מיוחדים ניתנים לשימוש כדלתות ההזזה ומוסיפים שלל אפשרויות עיצוב שיאירו את החדר באור שונה. יש לציין גם שהדלתות העשויות זכוכית יכולות לכלול גם הדפסות שונות בהזמנה אישית.

אז אם אתם עוברים דירה, מעצבים את החדר מחדש או שפשוט הגיע העת לרכוש ארון בגדים חדש, בדקו את האפשרות לשימוש בארון הזזה דקורטיבי ואיכותי. המחירים לא יקרים יותר מארון דלתות, אולם התמורה שתקבלו יכולה להיות גדולה הרבה יותר.