בחירת שערים חשמליים

בחירת שערים חשמליים

 

שערים חשמליים לבית ולעסק יכולים לשפר את תחושת הביטחון ולהעניק מראה דקורטיבי ייחודי. השערים מונעים עם מנגנון משוכלל והתפעול שלהם פשוט ונוח. יחד עם זאת, הביקוש לשערים חשמליים הגדיל את ההיצע ויש היום מגוון רחב של דגמים חדשים. המשמעות היא שצריך לדעת כיצד לבחור את השערים ואיך להפיק מהם את המרב.

בחירת שערים חשמליים מתבצעת במספר שלבים. בשלב הראשון יש להגדיר מטרות וצרכים ולקבוע את מסגרת התקציב. השלב הזה אחראי על סינון גס בין שערים חשמליים ועל מניעת מצב של בזבוז זמן, משאבים וכסף. בשלב השני רצוי לשאוב השראה מקטלוג דגמים של שערים חשמליים ובמידת הצורך גם להתייעץ עם אנשי מקצוע. אפשר לעשות זאת באמצעות יצירת קשר עם חברות העוסקות בתחום, קבלת המלצות מחברים ובני משפחה והשארת פרטים באתרי האינטרנט הרלוונטיים.

התאמה אישית של שערים חשמליים

בשלב השלישי מבצעים התאמה אישית של שערים חשמליים על פי הקריטריונים הבאים:

א. תפעול – תוכלו להחליט כיצד לתפעל את השער והמחסום וכך לענות על צרכים ספציפיים כפי שהגדרתם. באופן עקרוני, התפעול נקבע על פי מספר הכניסות והיציאות מדי יום, מיקום נקודת הפיקוד המרכזית, מהירות התנועה הרצויה והבטיחותית ביותר, אפיון סוג האוכלוסיה שעושה שימוש בשער והצורך במתחם להולכי רגל.

ב. תנאי השטח – שערים חשמליים חייבים להיות מותאמים לתנאי השטח. בקריטריון הזה בודקים את סוג ועומק הקרקע, את החסימות בתוואי הפתיחה והסגירה ואת סוג המסעה לרבות ההבדלים בין בטון, אספלט, כורכר וכן הלאה.

ג. אבטחה – אחת הדרישות המרכזיות היא להפוך את השערים החשמליים לפתרון אבטחה. כדי לעשות זאת חשוב לבחור מוצר המתאים לדרישות הלקוח ולתווי התקן המקובלים. ניתן לבדוק את רמת האבטחה על פי המפרט הטכני ועל סמך המלצות אנשי מקצוע אמינים.

בחירה בשערים חשמליים מסתיימת רק לאחר תיאום שירותי התקנה. ההתקנה קובעת את עמידות השער, את אמינותו ואת יכולתו להתמודד עם תקלות בלתי צפויות. השקיעו לפחות מספר ימים בהשוואה בין אנשי מקצוע וקבלו הצעת מחיר מסודרת הכוללת אספקה, התקנה ואחריות לתקופה ארוכה.