דלתות כניסה

דלתות כניסה

דלתות כניסה הם הלב של הבית שלנו, הם בעצם הדבר היחידי שעומד בין מה שיש בחוץ לבין מבצרנו, לכן חשוב לבחור דלתות כניסה איכותיות, חזקות וגם כאלו שקשה לפרוץ אותן.

רבים חושבים שפריצת דלתות מסתכמות רק במנעול וכאן הטעות הגדולה, היום יש לא מעט אפשרויות לגנבים לפרוץ דלת, ניתן לנסות ולפרק את הדלת מהצירים שלה, ניתן לנסות בעזרת כלים מתאימים להרחיק את המשקוף מהמנעול ובהפעלת כוח לפרק אותו, ניתן להשתמש בכלים כבדים כמו גרזנים ומקדחות, נכון שהכי פשוט והכי קל זה דרך המנעול וגם שם כדאי שיהיה מענה טוב, אבל לא חשוב מכך גם לדלת, דלת איכותית תקשה על פורצים הרבה יותר.

פן נוסף שיש בדלתות כניסה הינו העיצוב כמובן, רבים משקיעים מחשבה ומעוף בדלת הכניסה, שהיא בעצם הפגישה הראשונה של האנשים מבחוץ עם סוג העיצוב שאנחנו נותנים לבית שלנו, את עיצוב הדלתות ניתן לקבל בצורות שונות, בעובי שונה, עם כל מיני תוספות וכמובן בצבעים שונים.

משקוף איכותי להשלמת הביטחון

בדלתות איכותיות ניתן למצוא משקוף איכותי שקשה מאד להפריד מהדלת, מעבר לכך המשקוף גם מייצב את הדלת ומחזק אותה.

משקוף הדלת גם נותן אפשרויות עיצוב נוספות לדלת אם בצבעים שונים או מרקמים שונים.

דלת הזזה לחיסכון במקום

ישנם בתים שמעדיפים להתקין שם דלתות כניסה שנפתחות בתזוזה, באמצעות פתיחה כזאת יש עוד מקום שניתן לנצל שלא צריך לשמור מראש לפתיחת הדלת, אומנם דלתות אלו לא נפוצות לדלתות כניסה אלא יותר לדלתות פנים, עדיין יש מי שמעדיף דלתות כניסה להזזה בכלל המקום.

עינית רגילה או חכמה?

פעם העינית בדלת הייתה מאד פשוטה, מקום שאנחנו פשוט יכולים להסתכל דרכו ולראות מי ליד הדלת אם צלצל בפעמון או דפק בדלת, היום יש כבר עינית חכמה שמתחברת למצלמה וגם עיניות שמתחברות לאזעקה מיוחדת, העינית מצלמת כל הזמן את המתרחש מעבר לדלת ואם צריך יודעת גם להפעיל אזעקה בעת הצורך.

לסיכום

דלתות כניסה נותנות פן מיוחד לבי שלנו, אם בעיצוב ואם בעצירת פורצים חשוב מאד לבחור דלת איכותית וטובה שמתאימה לצרכים שלנו מבין אין ספור דוגמאות.

כדאי מאד להתייעץ עם מומחים בתחום שיתנו לנו  עזרה ויתנו לנו סקירה על ל סוגי הדלתות והאפשרויות העמודות בפנינו, כמו כן אפשר לקבל גם חוות דעת מחברים שקנו והשתמש בדלתות מסוג מסוים, תמיד טוב לקבל חוות דעת ממשהו שכבר מכיר.