האם יש גופי תאורה של מותגים ומדוע כדי לרכוש אותן

האם יש גופי תאורה של מותגים ומדוע כדי לרכוש אותן

השימוש בתאורה בעבר נועד לענות על צרכים פונקציונאליים של תאורה הבית כאשר מחשיך בחוץ או בימים מעוננים כאשר קרני השמש אינן חודרות למבנה. כיום הפכו גופי התאורה לפריט עיצובי לכל דבר ויש פריחה בענף התאורה בארץ. למעשה, החל מהמאה ה- 19 חל ביקוש בקרב צרכנים לגופי תאורה בשלל עיצובים מיוחדים ואמנים ויצרנים שונים סיפקו את מבוקשם של הלקוחות. כך לדוגמה ניתן לראות בבתי המלוכה ובבתי של עשירים לפני למעלה מ- 100 שנים שנדלירים מפוארים עם קריסטלים בעיצובים מגוונים. כיום שולט העיצוב המודרני ולכן יש דרישה לגופי תאורה בשלל עיצובים להשלמת הקו העיצובי בבית. חשוב לרכוש גופי תאורה איכותיים של מותגים מובילים שתורמים לעיצוב ומבטיחים אורך חיים גבוה ויעילות אנרגטית.

גופי תאורה איכותיים

כמו בכל תחום בחיים גם בענף התאורה יש מותגים מובילים. גופי תאורה מעוצבים של מותגים מוכרים מחזיקים מעמד לאורך שנים ארוכות ותורמים למראה ולאווירה בבית, במשרד ובכל מבנה אחר. לכן, כאשר מתכננים מבנה חדש, עומדים לערוך שיפוץ מקיף בבית או רוצים לחדש את הסלון או המטבח חשוב לפנות לחברה מקצועית המתמחה בגופי תאורה על מנת לקבל ייעוץ. חשוב לדעת כי ייעוץ מקצועי בנושא גופי תאורה מבטיח ללקוח יעילות אנרגטית והתאמת גוון התאורה ועוצמת האור לאופי הפעילות בחדר או במבנה. כיום, גופי תאורה עם נורות לד מחליפים את הפלורסנט ונורות הליבון וניתן לחסוך עד 70% בצריכת החשמל הנדרשת לתאורה, ולצמצם את הפעילות הנדרשת לתחזוקה ולהחלפת התאורה.

לא מתפשרים על איכות

אין להתפשר על איכות גופי התאורה ומומלץ לרכוש רק גופי תאורה של מותגים מובילים שמציעים שלל עיצובים, איכות ברמה הגבוהה ביותר ועמידה בכל התקנים הנדרשים. יש לזכור כי הטמעת גופי תאורה במבנה דורשת ניסיון רב ויש לשקלל בהחלטה פרמטרים רבים כגון עיצוב, מידות, עוצמת אור, בטיחות, צריכת חשמל ועוד. רכישת גופי תאורה מעוצבים של מותגים מאפשרת שקט נפשי, חיסכון משמעותי בהוצאות החשמל ועוצמת אור נכונה בהתאמה למידות המבנה או למידות החדר, תוך התחשבות בעיצוב הבית, החדר או המבנה והתאמה לפריטי הריהוט, גוון הקירות והאווירה הרצויה.