היתרונות של פינות אוכל נפתחות

גם אם אתם לא טיפוס שאוהב לארח, לעולם אי אפשר לדעת מתי ארוחת החג או מפגש לכבוד יום הולדת ייפול עליכם. ולכן, טוב שיש בכל בית פינות אוכל נפתחות שאפשר להגדיל ולהקטין לפי צורך.

פינות אוכל הן משהו נפוץ היום, ואפשר לראות אותן בכל בית. אפילו בדירות קטנות של בני זוג, אפשר לראות שולחן אחד, ולו הפשוט ביותר, שניצב לו במקום הקבוע שלו. וכמובן שבבתים גדולים של משפחות, מדובר בדבר סטנדרטי, הלא גם כאשר מדובר במשפחה של 3 נפשות, עדיין הרבה יותר נוח לשבת ולאכול בפינה מסודרת ושולחן נוח, במקום בסלון או בחדרי השינה.

פינות אוכל נפתחות הן הסטנדרט היום. כמובן שיש פשוטות יותר ויש מתוחכמות יותר, אבל בכל מקרה אלה הן הפינות המועדפות היום. הסיבה לכך היא העובדה שהפינות האלה מציעות אפשרות לפתוח ולסגור אותן בכל עת ולפי צורך. ניקח לדוגמא משפחה של 4 נפשות שלא צריכה יותר מ 4 מקומות ישיבה בפינת האוכל. אבל בחג או ביום הולדת, היא צריכה הרבה יותר מקומות, לה וגם לאורחים. בעזרת פינה נפתחת מיוחדת המשפחה יכולה במהירות לארגן עוד מקומות ישיבה. בתום המפגש עם המשפחה או עם החברים, הפינה חוזרת להיות קטנה וקומפקטית כמו מקודם.

בחירת הפינה המתאימה לכם

כאמור, פינות אוכל נפתחות כשמן כן, הן נפתחות בעת הצורך ולאחר מכן אפשר לסגור אותן חזרה. כדי לקבל את התמורה הטובה ביותר מהן, עליכם לבחור את הפינה שמתאימה לכם, לפני הכל, בהתאם למספר מקומות הישיבה שמתווספים לפינה כאשר פותחים אותה. אם למשל יש לכם פינת אוכל שבמצב סוגר היא מתאימה ל 4 אנשים, כמה אנשים מלבדכם יוכלו לשבת בפינה כאשר היא פתוחה עד הסוף?

אם כן, מספר מקומות הישיבה כאשר השולחן סגור וכאשר השולחן פתוח עד הסוף, זה הדבר הכי חשוב והראשון שצריך לבדוק. דבר שני שכדאי לבדוק הוא האופן שבו פינת האוכל נפתחת. פינות אוכל יכולות להיפתח בשתי דרכים עיקריות. הדרך הראשונה והמוכרת לכולם היא "משיכה" של צדדי השולחן ימינה ושמאלה עד שהשולחן נפתח לגודל שרוצים או המקסימלי.

אופציה אחרת, חדשה יחסית, היא שולחנות שנפתחים לא רק לצדדים אלא גם לגובה. לשולחנות שכאלו אפשר למצוא הרבה יותר פתרונות אחסון, למשל בארון או מתחת לספה, כיוון שאפשר להוריד אותם לגובה הרצפה.

ולבסוף, יש לכם מגוון אופציות באשר לעיצוב של פינת האוכל הנפתחת. היום, פינות אוכל הן בעלות מראה הרבה יותר אסתטי, וכמובן מודרני וחדשני עם צבע מבריק. תוכלו למצוא פינת אוכל בצבעים אדום, לבן, שחור, אפור, גוונים שונים של עץ ועוד; כמעט כל מה שתרצו יכול להיות שלכם.