חדרי שינה מעוצבים – הפינה השקטה שלכם

חדרי שינה מעוצבים – הפינה השקטה שלכם

אנחנו הולכים ומתקרבים לחורף וחדר השינה שלנו אומר קרירות ומשדר קרירות, האם ישנן פתרונות שיש באפשרותנו להעניק גם מבלי להחליף את חדר השינה באופן מלא? ואם ברצוננו להחליפו כיצד נעשה זאת באופן שיתאים ויהיה רלוונטי וקל להתאמה בכל עונות השנה ומצבי הרוח המשתנים שלנו יחד איתן?

איך ניתן לאמוד את הסגנון של חדר השינה ולהצביע על חדר שינה מעוצב או כזה שלא עשו חשיבה ממוקד על עיצובו? האם "עיצוב" הוא מושג אובייקטיבי או דווקא סובייקטיבי, כזה שיכול להכיל בתוכו גם חדרי שינה ועיצובים בחיתוכים קלאסיים ובעלי קווים ברורים ואחידים?

עיצוב חדרי שינה – גוונים ועיצובים מומלצים

הגוונים המומלצים בעונה הנוכחית הם גוונים בשילובי קונטרה. כחול עם כתום, אדום עם ירוק ואפילו כתום עם סגלגל כאשר מדובר על המרקמים של הוילונות והמצעים של החדר. חשוב מאוד לשים לב כי גם הפריטים המשלימים בחדר השינה המעוצב נבחרים בגוונים הלוו פרט למיטה ולארון שניתן לבחור בגוונים ניטראליים בהירים או כהים, בגוונים הקונבנציונאליים של חדרי השינה המעוצבים בקו מיוחד. גווני קונטרה הם בין השילובים היותר אופנתיים ומומלצים כיום בתחום עיצוב חדרי שינה למבוגרים ונוער כאחד.

אופנת הפאנג שווי נכנסת אליכם למיטה

הפאנג שווי הוא אחד התחומים שנכנסו לחיינו מהמזרח הרחוק ומבטאים אמונה עיצובית ורוחנית של צבע, סגנונות עיצוב, חיתוכים ואפשרויות הצבת החפצים והרהיטים. הפאנג שווי הינה תורה שמאפיינת עיצובים במקומות רבים, גם ובמיוחד בחללים פרטיים, אשר נסמכים על זרימת חוקיות הטבע ויצירת מראה מעגלי ומרגיע בחדר השינה. הגוונים המומלצים לחדרי שינה הם גווני אדמה וגווני שמיים, מאחר שמבטאים את האנרגיות השמימיות מגווני השמיים והאנרגיות החמות והארציות של גווני האדמה. שילוב שני הגוונים הללו באופן מתוחכם יהלמו את חדר השינה ויעניקו לו השפעה נירוונית גם על לחלל עצמו וגם לאווירה אשר קולטת את הדייר/ים הקבועים שלו.

מרקמי בדים – האם חייבים להשקיע במשי לבניית מראה יוקרתי?

מרקמי הבדים בחדר השינה מומלץ לבחור בסגנון רך נעים ואוורירי, המשי הוא אחד הבדים האציליים והאהובים ביותר. חשוב מאוד לשים לב כי בשוק הטקסטיל קיימים מרקמים ובדים שונים המדמים את המשי או מעניקים את אותה תחוש אוויריות קלילה אותה אנו מחפשים עבור החדר בו אנו מעוניינים לקבל את מקסימום הנינוחות הנדרשת בחדר זה אשר דורש פרטיות ונינוחות ברמה גבוהה אלה שהוא לא תמיד זוכה להן.

המצעים והמרקמים של הטקסטיל עשויים לחולל פלאים בחדר השינה מבלי לשנות דבר ברעיון העיצובי שלו. שדרוג המצעים והוילונות וקבלת החלטה על שינוי הסגנון הרגיל באמצעותו אתם בוחרים את טקסטיל חדר השינה שלכם ייצור את אותו שינוי מרגש שיעניק לכם גם מענה חזותי וגם מענה תקציבי.