חיפוי זכוכית למטבח

חיפוי זכוכית למטבח

לאחר ההתייחסות העשירה שניתנה לתחום עיצוב בתים בישראל בשנים האחרונות, יותר ויותר חדרים בבית מקבלים איפיון ייחודי וזוכים לתשומת לב אישית. חדרי הבית השונים זוכים לקבל עיצובים אסתטיים, אולם לא רק. בשל התפתחויות בצעדי ענק בתחום העיצוב, הדגש המושם כיום הינו על מיקסום השילוב בין עיצוב אסתטי לבין פונקציונאליות ומתן מענה מושלם לצרכיהם של דיירי הבית.

אחד החדרים הזוכה לתשומת לב מיוחדת הינו המטבח. בשל היותו נקודת מפגש מרכזית בתרבות הישראלית, מרכז לשיחה ואכילה, להחלפת חוויות ואפילו לקיום פגישות עסקיות – המטבחים הישראליים עוברים מייקאובר משמעותי מהמסד ועד הטפחות. בין העיצובים הפופולאריים למטבח ניתן למצוא שילובים שונים של חומרי גלם פופולאריים, עיצובים פונקציונאליים המציעים לדיירי הבית נוחות שאין שנייה לה, סגנונות מתקדמים לצד רטרו עדכני ועוד.

המאמר הבא עוסק במגמה בולטת הבאה לידי ביטוי בעיצוב מטבחים וחדרי הבית האחרים: חיפוי זכוכית למטבח. גם כאן, ניתנה מחשבה מרבית לשילוב בין עיצוב מדהים שאינו מושג על ידי שימוש בחומרים אחרים לבין פונקציונאליות, נוחות ותחזוקה פשוטה וקלה למשך שנים רבות. היתרונות הרבים של חיפויי זכוכית למטבח הם הממשיכים לקיים את הפופולאריות של הטרנד, אשר נדמה כי הולך ומשריש ביותר ויותר מטבחים ישראליים.

תחזוקה נוחה

בניגוד לקירות רגילים או לשיש העלול לצבור כתמים עם השנים, חיפוי זכוכית לקיר המטבח הינו בין הפתרונות האיכותיים ביותר לשימוש ונוחים ביותר לתחזוקה. בניגוד לשיש, זכוכית המותקנת על קירות המטבח אינה נוטה לצבור שריטות וחסינה לכתמים מרוב הסוגים הקיימים. גם הכתמים שכן מצטברים עליה ונראים לעין הינם כתמים שניתן להסיר באמצעות מטלית לחה בלבד. יתרון נוסף הוא קלות ההסרה של כתמי שומן שונים, גם כאן, בניגוד לשיש או לקירות רגילים הצוברים לא מעט לכלוכים.

עמידות למשך שנים

שלא כמו קירות המטבח הרגילים, חיפוי זכוכית למטבח מציע לדיירי הבית שנים ארוכות של עיצוב עילאי בעמידות מקסימלית. הבלאי הטבעי העובר על קירות הבית אינו תקף לחיפוי המטבח העשוי זכוכית שכן זה שומר על הברק ועל הרעננות למשך שנים רבות.

יוקרה בהישג יד

בשילוב חיפויי זכוכית במטבח נוצר למעשה מראה יוקרתי ומהודר. הברק, הגוון המיוחד והשילוב בסגנון הנבחר מפיק תוצאות עוצרות נשימה. בין שמדובר בזכוכית בגוון פנינה או זכוכית בגוון אדום, בין אם זו זכוכית חלבית או כל צבע אחר – אין תחליף לברק ולמראה הייחודי המושג באמצעות שילוב חיפויי זכוכית במטבח הישראלי והמסוגנן לפי הסטנדרטים החדשים.

Tagged with