לפנות את הדירה מן ההתחלה ועד הסוף

לפנות את הדירה מן ההתחלה ועד הסוף

חברות פינוי דירה לא רק קונות מכם פריטים בודדים בעלי ערך גבוה כמו תכשיטים, אבנים יקרות ועוד. הם מבצעים עבורכם את כל מלאכת הפינוי מתחילתה ועד סופה. לרוב נתקלים בחפצים היקרים למכירה כחלק מכלל רכושו של אדם שנפטר בדירות שהתקבלו בירושה. דירות אלה הן דירות קשות לטיפול ולפינוי. חברות פינוי דירה מבצעות עבורכם את הפינוי מתחילתו ועד סופו, כולל מיון התכולה לחפצים הניתנים למכירה או תרומה. עבור יורשי הדירה מכירת חפצים היא לא קלה ולכן אלטיזאכן שקונה את החפצים מכם או משלם לכם עבורם באמצעות שירות פינוי הדירה הוא פתרון מוצלח. מסירת חפצים לתרומה היא התעסקות וגם זאת חברת פינוי הדירה חוסכת לכם. חלק משמעותי נוסף בעבודה הוא השלכת חפצים שאינם שמישים עוד הישר לאתר הטמנת אשפה ולא לפח שליד הבית. סידור וניקוי הדירה בסוף התהליך יחד עם הפינוי הוא תמורה הולמת למסירת חפצים בעלי ערך כספי. במידה ואין צורך בפינוי כלל תכולת הדירה תקבלו תמורה כספית עבור מכירת הפריטים על פי ערכם.

מכירת פריטים לאלטיזאכן

יש לכם מקרר ישן שהגיע הזמן להעביר הלאה? שולחן שהחלפתם, או כל רהיט או מכשיר אחר שברצונכם להוציא מן הבית? זה הזמן לקרוא לאלטיזאכן. כן, היום לאלטיזאכן אפשר לקרוא ולהזמין אותו ממש אל תוך ביתכם. לא מדובר עוד על הרכב שהיה קורא בקולי קולות על כך שהוא אוסף רהיטים, מקררים, מכשירי חשמל ועוד. האלטיזאכן של היום מעניק שירות מקיף ממש אצלכם בבית. אלה הן חברות פינוי דירה המגיעות אליכם הביתה, מבצעות מיון בתכולת הדירה במידת הצורך או קונות מכם פריטים מסוימים שברצונכם למכור. קיבלתם בירושה דירה המלאה בתכשיטים ופריטים יקרים? חברת פינוי דירה תקנה מכם גם פריטים כאלה. רוצים למכור את כל העיזבון- רכושו של אדם שנפטר בבת אחת? אנו נעשה עבורכם גם מלאכה זו ונקנה מכם עזבונות. אלטיזאכן של היום הוא לא מה שהיה פעם- הוא נותן לכם מגוון רחב של שירותים וקונה מכם פריטים בעלי ערך.

 

לחסוך הרבה זמן וכסף

הזמן בו אנשים נתקלים בחפצים ופריטים שברצונם למכור הוא לרוב לפני מעבר דירה כאשר מדובר בדירתם או כאשר מתקבלת דירה בירושה אותה יש לפנות במהירות. פניה אל חברת פינוי דירה היא הדרך לחסוך לכם הרבה זמן וכסף הנדרשים לסידור הדירה ופינויה בכוחות עצמכם ואולי אפילו לצאת ברווח על ידי מכירת פריטים יקרים.