מדבקות קיר למה להשתמש בהם בעיצוב הבית?

מדבקות קיר למה להשתמש בהם בעיצוב הבית?

העיצוב של הבית נועד על מנת לייחד אותו, ליצור את האווירה המותאמת למי שחיי בו וגם על מנת לעורר השראה ואיזון. שימוש במדבקות קיר הוא אחד הטרנדים החמים בתחום עיצוב הפנים גם של הבתים הפרטיים וגם של החללים העסקיים. הטרנד הזה נולד מתוך ביקוש לפתרונות עיצוב יצירתיים ומקוריים לקירות ומתוך חיפוש אחר תחליף הולם לאלמנט עיצובי עתיק הטפט. מי שעוסק בתחום העיצוב הבין כי הטפטים מציעים אומנם כיסוי מעניין לקירות, אך מצריכים לא מעט עבודה ושימוש בדבק וכמו כן, הם אינם זמינים לבעלי התקציב המוגבל ואינם מתאימים למי שמחפש את הפן הכיפי בעיצוב ואת האמרה האישית. אודות לקלות השימוש בהן ומחירן האטרקטיבי, מדבקות קיר הפכו ללהיט ענק בעיצוב הבית.

יצירת אווירה שיקית במחיר אטרקטיבי

מדבקות קיר או בשמן המקצועי "מוצרי טיפוגרפיה לקירות", מאפשרות ליצור אווירה ייחודית בחלל והופכות את הקיר הלבן לחלק מהעיצוב. היום ניתן ליצור מדבקות בהזמנה אישית עם טקסט שאוהבים וזה מאפשר להוסיף לעיצוב הבית מסר אישי ייחודי. המחיר האטרקטיבי של המדבקות וקלות השימוש בהן אודות לכך שאינן מצריכות מעורבות של אנשי המקצוע, הופכים אותן לאלמנט עיצובי שמיש וזמין לכולם. לעומת הטפטים, מדבקות מעוצבות יוצרות מראה שיקי ואופנתי ומעניקות לבית את הטאצ' האינדיווידואלי אשר מבטא את תוכנותיו ואת תשוקותיו של מי שחיי בו. כמו כן, מדבקת קיר תמשוך את מלוא תשומת הלב, לכן השימוש בהן בתהליך עיצוב הבית מאפשר ליצור מראה מחודש מבלי להחליף את הרהיטים ומבלי לרכוש מוצרים חדשים יקרים.

נוחות קלות וזמינות

העיצוב של הבית משרת את הלך הרוח ואת התקופה שבה נוצר, לכן בחלוף הזמן, מתעורר הצורך לשינוי על מנת להתאים את הבית מחדש. מדבקות קיר יאפשרו לעשות זאת בקלות רבה, מכיוון שהעבודה עימן אינה מצריכה כלים מיוחדים או שירותים מקצועיים של בעלי המקצוע. המדבקות החדישות מגיעות עם דבק איכותי ולכן הן מודבקות בקלות על גבי הקיר ומוסרות ממנו מבלי ליצור נזק לכיסוי הצבע ומבלי להותיר סימן כלשהו. ברגע שתחושו צורך בשינויי האווירה או תרצו להחליף את נושא העיצוב, החלפת המדבקה שעל הקיר, שינוי המיקום של הרהיטים והוספת מספר אלמנטים עיצוביים לא יקרים, ייצרו את תחושת השינוי המיוחלת. החיים הדינאמיים שלנו מייצרים שינוי מתמיד ומדבקות קיר מאפשרות להביעה את הדינאמיות הזו במסגרת העיצוב של הבית.

להבליט או לטשטש

יתרון נוסף של מדבקות קיר כאלמנט בעיצוב הבית, נובע מכך שבאמצעותן ניתן להבליט מקום מסוים בבית וגם לטשטש אזור שבו כיסוי הצבע של הקיר נפגע. מדבקות חדשות עשויות מחומר איכותי המעניק כיסוי מושלם לקיר ויוצרות מראה איכותי. כמו כן, מדובר על אביזר שכיף לעבוד איתו והוא מאפשר חופש בחירה בתהליך עיצוב הבית. המסכנה ברורה, מדבקות קיר עונות על מגוון צרכים ומתאימות מאוד לגישות המודרניות בעיצוב הפנים וזוהי הסיבה מדוע הן הפכו ללהיט ענק בעיצוב של הבית.