מזגנים מעוצבים לבית

מזגנים מעוצבים לבית

כיום ישנם סוגים רבים של מזגנים ומי שעוסק במלאכה יודע שהתחום רק ילך ויתפתח. רוב המזגנים היום הם מזגנים עיליים, אותם נהוג להתקין בחדרים בדירות או בבתים. בדרך כלל מדובר על מזגנים קטנים יחסית אך ההשפעה שלהם על עיצוב הבית יכולה להיות מכרעת ויכולה לעזור מאוד לאיך שהבית נראה ולכן כדאי לבחור מזגנים יפים ומעוצבים.

כל החברות המובילות מייצרות מזגנים שכאלה למשל יש אותם לחברות תדיראן, סמסונג, LG, אלקטרה וחברות נוספות. אם פעם הפתח של המזגן תמיד היה בצורת קווים מאורכים הרי שהיום ישנם מזגנים עם פתחים עגולים, אליפטיים וכדומה וכמובן שגם חזית המזגנים נראית שונה ומודולרית – אפשר להחליף אותה ו"לשחק" איתה בהתאם לעיצוב הכללי של הבית.

כל טכנאי מזגנים אשר מבצע התקנת מזגנים בבתים ידע להמליץ לכם על מזגנים מעוצבים יפים לבית שלכם. למרות שנהוג גם להתקין מזגנים כאלה בעסק. יש לשים לב בעת העיצוב הראשוני אם הוא נעשה על ידי מעצבת פנים להדגיש לה שאנו מעוניינים מזגן מעוצב שתיקח את זה בחשבון. כמובן אם אנחנו בוחרים במזגנים חבויים שהם לא נראים לא מסוג מזגן עילי אלא מסוג מזגן מרכזי או מיני מרכזי, ניתן לשלב זאת בעבודות גבס דקורטיביות לשיפור איכות החיים בבית כמובן וגם עם שיפור של מראה הבית ולא רק מזג האוויר.

היכן ניתן למצוא מזגנים מעוצבים

כיום כל חנות מיזוג אוויר שמכבדת את עצמה מחזיקה מזגנים מעוצבים משלל סוגים. אם פעם היה סטנדרט של מזגן לבן או אפרפר הרי שהיום נהוג לגוון כמו בכל דבר אחר וככל שהמזגן יותר מיוחד ויותר מעניין כך אנחנו נרגיש יותר טוב בבית שלנו.

מה גם שמחיריהם של מזגנים מעוצבים הוא לא מה שהיה פעם אם פעם כל שינוי קטן או סטייה מהסטנדרט הישן של מזגן לבן היה גורם לעליית מחיר של אלפי שקלים, הרי שהיום לא מגיע עד כדי כך המחיר ומספיק עלייה של כמה מאות שקלים בודדות כשאשר טכנאי מזגנים מבצע לנו התקנת מזגן, שהוא מוצר לטווח הארוך, זה סכום זניח. מה שכן חשוב לבחור טכנאי מזגנים מקצועי שידע להתקין לכם את המזגן בקלות ובמהירות ובמינימום לכלוך.

יש לשים לב בעת התקנת מזגן מעוצב לבחור טכנאי מיומן שלא יהרוס את עיצובו המיוחד של המזגן בדרך בגלל כל מיני טעויות מיותרות כי העיצוב הוא הדבר המשמעותי ביותר בבחירת מזגן מעוצב לבית.

Tagged with