ניאגרה סמויה – חיסכון במקום או ארגז תקלות

ניאגרה סמויה – חיסכון במקום או ארגז תקלות

הישראלים אוהבים מאד לחדש ולהתקין בבתיהם את המילה האחרונה בכל תחום .כל מי שעסק לאחרונה בבנייה של בית, רכישת דירה או שיפוץ מסיבי, נחשף לטרנד החדש בתחום האסלות בחדרי השירותים והאמבטיה. הניאגרות הנסתרות כשמן כן הן, לא רואים אותן כיוון שהן ממוקמות מאחורי אריחי הקרמיקה בקיר שמעל האסלה. אי נוכחותה של הניאגרה הרגילה יוצרת חיסכון במקום, חלל מרווח יותר המעניק תחושה של חדר אמבטיה גדול הרבה יותר, קו נקי ואחיד ובעיקר מוסיפה יופי רב ועיצוב חדשני לחדר הרחצה.

איכותן של הניאגרות הסמויות

המוצרים המיובאים מחו"ל לישראל, הם בטיב מעולה, באיכות מוקפדת ובעלי מנגנונים שנבנים בטכנולוגיה ייחודית, כל פריט עובר בקרת איכות מדוקדקת טרם היציאה לשיווקו מעבר לים. כל אחד מהדגמים עומד בדרישות המחמירות של מכוני התקנים באירופה ובישראל. לניאגרה הסמויה מומלץ להתקין גם רגלי תמיכה כדי ליצור איזון עבור משקלו של האדם בתוספת משקלה של הניאגרה הסמויה .

החידושים האחרונים בתחום הכלים הסניטריים כוללים גם לחצנים ייחודיים להדחת המים באסלה הממוקמים בתוך לוח מעוצב המוסיף ליופיו של חדר הרחצה. הלוחות קיימים במגוון דגמים צבעוניים יפהפיים, בצורות שונות ומחומרים איכותיים ונוחים מאד לשימוש .

חיסכון במקום או ארגז תקלות?

ניאגרות סמויות שנרכשות מיבואן בעל שם זו סחורה איכותית, המכשירים עובדים ללא דופי ומספר התקלות שבהם הוא זניח. במקרה של תקלה פותחים את פתח השירות ומתקנים זאת, אין צורך בכל תקלה לפרק את כל אריחי הקרמיקה. היופי הקלאסי הרב שנוצר בחדר האמבטיה עקב החיסכון במיקומה של הניאגרה יוצר קו פתוח אסתטי ומאד נעים בכל שטחו של חדר הרחצה כך שהקנייה של הפריטים הללו כדאית מאד.

עלויות סבירות

בית לא בונים כל יום ודירה לא משפצים בכל יום, כשנכנסים לפרויקטים האלה אף פעם אי אפשר לדעת מה יהיה כלל ההוצאות הכספיות כי הן משתנות כל הזמן. יש מוצרים ששווה להשקיע בהם כי הם ישרתו את בני המשפחה לאורך שנים רבות . כלים סניטריים הם כלים שאינם יקרים ועלותה של ניאגרה סמויה היא אכן מעט יקרה יותר אך ההבדל הכספי בטל בשישים מול היתרונות הרבים שלה.

התקנה מקצועית

מכיוון שמדובר במוצר חדשני שנמצא רק כמה שנים בארץ, חשוב להזמין איש מקצוע בעל ידע וניסיון רב בתחום הניאגרות הסמויות שיודע לבצע את העבודה המורכבת כהלכה כך שהיא לא תגרור אחריה תקלות, נזילות וחוסר שביעות רצון מהמוצר. הוא ייעץ לכם מהו המקום האידאלי עבור הניאגרה הסמויה כדי שתיהנו משינוי משמעותי בנראות חדר האמבטיה .

נוחות בחיטוי וניקיון השירותים

לאור צורת התקנתן הייחודית של הניאגרות הן קולטות פחות לכלוך מאשר ניאגרות רגילות ולכן נוח וקל הרבה יותר לנקות אותן . ברוב הבתים מתקינים גם אסלות תלויות וכך מרגישים שינוי מהותי בנוחות הניקיונות שיש לבצע בחדרי האמבטיות.