עבודות צבע לדירות בחיפה

עבודות צבע לדירות בחיפה

מחקרים רבים שנעשו בתחום צביעת הבתים מצאו כי מצבו הנפשי והמנטאלי של האדם מושפע מהצבעים שאליהם הוא נחשף במשך שעות היממה. אם בעבר רוב הדירות היו מסוידות בצבע לבן, בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מחליטים לצבוע את הקירות בביתם בסגנון שונה, צבעוני יותר, מיוחד ומקורי יותר, סגנון המעניק לכל בית ולכל דירה אווירת שמחה, יופי ויוקרה. הצבעים בדירה משקפים את האופי של דיירי הבית ובכל דירה אפשר לראות צבעים ועיצובים שונים ומגוונים.

עבודות צבע לדירות בחיפה – חמישה דברים שחשוב לדעת רגע לפני שמתחילים לצבוע

עבודות צבע לדירות בחיפה, בניגוד לעבודות שיפוץ אחרות, הן עבודות קלות יחסית לביצוע, אך כדי לקבל תוצאה יפה חשוב להקפיד על שימוש בצבעים איכותיים ועל עבודה מקצועית ומדויקת. צבעים באיכות ירודה נוטים לדהות מהר, אם תשתמשו בהם הבית שלכם ייראה בלוי ודהוי מהר מאוד.

את סיוד התקרות יש לבצע רק בסיד סינתטי. הסיד הסינתטי הוא צבע נושם, צבע שאינו נוטה להתקלף. אומנם אי אפשר לרחוץ קירות הצבועים בצבע סינתטי, אך מעטים הסיכויים שתקרות הבית יתלכלכו.

בחדרים רטובים, בעיקר בחדרי אמבטיה שלא מאווררים טוב, הקירות נוטים לפתח עובש ופטריות. כדי להימנע מתופעה זו חשוב לנקות היטב את כתמי העובש לפני הצביעה ולצבוע בצבע אקרילי מיוחד למניעת עובש.

כאשר צובעים קירות חיצוניים, כמו במרפסות פתוחות למשל, חשוב לבחור צבעים המיועדים לשימוש חיצוני. צבעים אלו הם צבעים חזקים ועמידים בפני פגעי מזג האוויר, לחות, קרני שמש חזקות ושינויי טמפרטורות.

צביעת קירות מעץ או צביעה של מעקהאו סורגים ממתכת צריכה להיעשות רק בצבעים המיועדים לחומרים אלו. אל תתפתו לצבוע בצבע מסוג אחר בשל המחיר הזול יותר או בגלל שיש לכם שאריות צבע, הצבע לא ייקלט היטב והנזק יהיה גדול יותר מאשר התועלת.

עבודות צבע לדירות בחיפה – מגמות וטרנדים מובילים

אם אתם מעוניינים לשדרג את הבית ולהעניק לו טאץ' מיוחד ומקורי, אין כמו צביעת קירות בטקסטורות מיוחדות.

שליכט אקרילי הוא צבע שנועד במקור לצביעת קירות חיצוניים. בשנים האחרונות השליכט האקרילי נכנס גם לבית ומשמש גם לצביעת קירות פנימיים. לאחר שתצבעו את הקירות הפנימיים של הבית תקבלו מראה כפרי ומחוספס. בהתאם לטעמכם האישי, תוכלו לבחור את דרגות החספוס .

צביעת קירות הבית באפקט של בדים היא טרנד לוהט שהגיע מתחום הלבשת הבית. יש צבעים המעניקים לקיר אפקט של בד יוטה, יש המעניקים אפקט של בד סוויד ויש הנותנים מראה של עור הפוך. לפני שאתם בוחרים את הצבע, כדאי לעיין בקטלוגים ולראות איך הקיר ייראה לאחר הצביעה.

אפקט הבטון מייצג מגמה נפוצה בשנים האחרונות. זהו אפקט המשלים את המראה האורבני של לופטים עירוניים וחללי בטון פתוחים ומעניק מראה של יציקת בטון חשוף. אפקט הבטון לא מתאים לכל מקום, חשוב להתאים אותו לסגנון ולעיצוב של הבית.